Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 400 g zabpehely egyszerre, este?!

400 g zabpehely egyszerre, este?!

Figyelt kérdés

Elkezdtem szálkásítani, 2 hétig nagyon jól is bírtam a ch csökkentést, de tegnap elpattant valami. Megettem 1 óra körül 450 g natúr zabpelyhet proteinnel, simán, sósan..

Ma a maradék 100 g-ot reggeliztem, lehet ebből valami?

Gondolok itt zsírosodásra, hasmenésre.


2014. jún. 17. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A sikeres szálkásításhoz főként két dolog szükséges :

1. Jó terv.

2. Mentális erő.


A ch csökkentés 2 hétig még semmi. Ha ennyi idő után feladtad, akkor ne is kezdjél bele ismét addig, amíg nem találsz ki valami jobbat az eddigi módszerhez képest, mert aki 2 hétig nem bírja, az 6 hét után a falakat fogja kaparni és idegösszeomlást kap.


Szóval, miután megvontad a Ch-t magadtól és egyből betoltál egy ekkora mennyiséget, a zsírvesztés nyilván csökkenni fog, arról nem is beszélve, hogy újra kell kezdeni az egészet, mert két hét alatt nem ment végbe jelentős folyamat.


Tanács a továbbiakra nézve : a ch csökkentés leggyakoribb hibája az, hogy a ch mennyiséget sokan igénytelen forrásokból szerzik be. Lehet úgy tűnik, hogy lényegtelen az, hogy 50 gr. ch mondjuk salátából jön vagy mogyoróvajból, de ez egyáltalán nem lényegtelen. Ha megnézed, akkor a ketogén diétázóktól egészen a testépítőkig mindenhol kihangsúlyozzák azt, hogy a ch mennyiség mellett fontos a minőség is, a legjobb források pedig a zöldségek ( semmiképpen sem a gabonafélék vagy a gyümölcsök ).

Arról nem beszélve, hogy ha bevágsz mondjuk két gabonaszeletet, akkor azzal már fedezed is a napi ch szükségletedet, míg salátából megehetnél egy kilót is ( nem mindegy ).


Ezenkívül figyelj az összenergiára is, amelyet beviszel, mert ha éhezik a szervezeted, akkor nyilván az is romba dönthet mindent.


A zsírbevitel legyen megfelelő, ezalatt azt értem, hogy ne legyen alacsony, mert az egy óriási fail. Aki alacsony zsírbevitelű és alacsony ch bevitelű diétát folytat, annak jó utat az örök kudarcba.

2014. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Akkor kezdjem előröl, és ismét csökkentsem fokozatosan a ch-t?

2014. jún. 17. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!