Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabpehely: este is lehet enni?

Zabpehely: este is lehet enni?

Figyelt kérdés

A legendák szerint feltölt energiával (nálam erre mostanában a kávé se képes!), ezért jó reggeli.

Fogyasztó hatását egy három napos zabpehely diétával megtapasztaltam, és - fogalmazzunk virágnyelven - az emésztőrendszert is karbantartja.


Reggel általában egy L-karnitines turmixot iszok, vagy azt se, csak tejeskávét. Ebédelni "bármit", és a munkahelyemen amúgy sincs se hűtő, se mikró, hogy gusztusosan fogyasztható maradjon.


Kérdés: vacsorára jó a zabpehely? Natur, apró szemű, kevés forró tejjel, cukor és édesítő nélkül. Ritkán kis fahéjjal és édesítővel, ha megkívánok valami édeset.



2013. jún. 18. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha belefér a napi kalóriába eheted.
2013. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Estére fehérje menjen csak.

Gondolj bele: reggelire jó a zabpehely, mert lassan felszívódó és egy csomó ideig ellát energiával.

Na most este, amikor alszol, mi szükséged van az energiára? A szervezeted inkább elraktározza későbbre :)


Ezért nem eszünk vacsira szénhidrátot.

2013. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Legendák?


Legendákra alapoznád a táplálkozásod, ami óriási hatással van az egészségedre? Nem jó reggeli a zab, hanem olcsó. Kevés hasznos tápanyagot tartalmaz, viszont sok keményítőt. Feltölt energiával? Persze, a cukor is.. Ettől még nem jó.


A tejes zab kizárólag olcsó, de nem jó. Meg finom fahéjjal, édesen.. de közelébe sincs a tested igényeinek, ahhoz hogy stabilan tartsd a vércukorszintedet, elkerüld a táplálkozás eredetű betegségeket.. olcsó és finom, ennyi az előnye, ezért 'jó'.

2013. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olcsó?:D Most vettem kölni zabot 900 Ft-ért. Lehet, hogy a gagyi olcsó, de a minőségi messze van az olcsó kategóriától.
2013. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod, a kölln csomagolásán ugyanazok a tápértékadatok szerepelnek mint a 200-as sparoson :)

Vettem már én is kölln-t, kétszer is. De csak túlrizsáztak az oldalán a marketingesek :D

2013. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!