Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak le hamar, hogy...

Hogyan fogyjak le hamar, hogy látványos legyen?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam jól ahogy vagyok...
2014. jún. 4. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
ha heri 0.5-1kg nál gyorsabban fogysz, a bõröd nem fog tudni összehúzódni, és teljesen máskép leszel "látványos" mint szeretnél...
2014. jún. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan. Az egészséges tempó max heti egy kiló. Másrészt gyors és látványos módszer nincs. Tessék egy tisztességes életmódváltást véghezvinni.
2014. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

HAMAR sehogy..


Sport/mozgás kategóriába menj.

2014. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A látványos fogyás és az egészséges fogyás nem zárják ki egymást. Nem értem miért veszi mindenki úgy, mintha két különböző dologról lenne szó.


A képlet : megfelelő táplálkozás + sok sport -> gyors, egészséges és látványos fogyás.


Megjegyzések :

• megfelelő táplálkozás : zöldségek, húsok, gyümölcsök; cukrok, gabonafélék csökkentése/elhagyása

• sok sport : napi szintű, intenzív mozgás; súlyozás/izomépítő gyakorlatok

• hasznos még : sok folyadék, pihenés, aktív életmód ánblokk ( ezalatt értem a sporton kívüli életvitelt, a napi aktivitás növelését és a szedentarizmus csökkentését )

2014. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1kg-nál több súly elvesztése egy hét alatt minden, csak nem egészséges, akárhogy is éri el. És a bőrre tényleg az első által sugallt hatása van. Láttál már te embert, akinek lifeg a bőre? Nem valami guszta!
2014. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" Láttál már te embert, akinek lifeg a bőre? Nem valami guszta! " - Láttam :). De az is biztos, hogy az nem sportolt eleget.


Ezen nem kell agyalni igazából, hogy most hány kiló megy le hetente. A szervezet mindenkinél másként működik és nem történik baj, ha valaki ésszel csinálja.


Én is azt tanácsoltam neki, hogy ésszel fogyjon. Ha ezt megfogadja, akkor ott nem lesznek gondok és ő is eléri, amit akar.

2014. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm szépen .
2014. jún. 5. 06:42
 8/8 anonim ***** válasza:
azért az sem mind1, hogy 125 rõl fpgysz 75re, vagy 65 rõl 59 re... mindkettõ tud látványos lenni, deha az elsõ verzióról van szó és gyors fogyásról, akkor sportolhatsz, ehetsz akárhogy, állhatsz fejen, de ha ennyit fogysz túl gyorsan, azt megszívod...
2014. jún. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!