Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cseresznye+tej, befolyásolja...

Cseresznye+tej, befolyásolja majd a táborban töltött időmet?

Figyelt kérdés

holnap megyünk táborba az osztályommal.Ettem cseresznyét, és ittam rá tejet (ne kérdezzétek miért)

elképzelhető, hogy ezek után f*sni fogok?



2014. máj. 30. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Semmi bajod nem lesz tőle. Az csak egy tévhit, hogy a gyümölcstől és a tejtől együtt hasmenést lehet kapni. Ha ez igaz lenne, mindenki, aki turmixot iszik, a másnapot a vécén töltené. Hasmenést vírustól lehet kapni, nem különféle kaják keverésétől.
2014. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Megvan rá az esély de nem mindenkinél én például simán eszek ketchupot meg tejet egyszerre és semmi bajom tegnap előtt például babgulyást ettem utána ittam tejet utána meg egy kis szilva befőtt és nem hajtott meg.

Haveromnak meg például egy kis tej a kávéjába és fél óra múlva szalad a wc-re. Szóval embere válogatja nem mindenki ugyanúgy reagál rá.

2014. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na akkor megnyugodtam :D kösz
2014. máj. 30. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

Haverodnak valószínűleg laktózintoleranciája van. Azok nem bírják a tejet, rögtön meghajtja őket. Ennek semmi köze ahhoz, hogy gyümölcsre iszik valaki tejet vagy sem. Aki nem tudja lebontani a laktózt, az magában is f*sik a tejtől.

2014. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak tévhit. Én rendszerint tejet iszok a gyümölcsök után, nemtudom miért, talán túl savas vagy nemtudom.... de még soha semmi bajom nem lett tőle. :D
2014. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tejtől sokan fo.snak, ócska és nehezen emészthető kaja..
2014. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!