Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hirtelen cukormegvonás?

Hirtelen cukormegvonás?

Figyelt kérdés

Az étkezéseim nagy része nassolásból (cukor) állt, ezért viszonylag hirtelen megvontam. Természetesen felléptek a elvonási tünetek is: ingerlékenység, erős hiányérzet, kedvtelenség, és úgy érzem, mintha a figyelmemre, teljesítményemre is kihatna. Hogyan tudnám leküzdeni ezeket?

Ötleteket, tanácsokat kérnék!


2014. febr. 12. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Várj. Ez az egyetlen módszer van.

Beiktathatsz magadnak egy külön (de egészséges) nasit. Pl. egy pohár kakaó, egy kiskanálnyi mézzel édesítve. De csak annyit és nem többet! Hamarosan egész nap azt fogod várni és iszonyú jó lesz azt meginni :)

2014. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 thirtyseven válasza:

Minden a személyiségben jelentkező hangulat vagy kedélyállapot párhuzamot mutat az idegrendszer állapotával.


Ha az idegrendszer erős és mentes a normális működését beárnyékoló stresszektől, az általános közérzet jó, az ember kiegyensúlyzott és boldog lehet.


Ezt nem mindenki kapja készen, az emberek többségének tenni is kell érte. Azok, akik szeretnék elérni ezt az állapotot, könnyen megtalálhatják az egyszerű, természetes és erőfeszítést nem igénylő módját.


Nem szükséges a szokásokat radikálisan megváltoztatni ahhoz, hogy az ember tudatosan kedvező irányt biztosítson a fejlődésének.


Ezen felül tudok ajánlani egy készítményt (táplálék kiegészítőt), mely természetes módon segít a cukor iránti vágyat közömbösíteni.

2014. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számomra ellentétes hatást váltott ki... Bár nagyon kívánom az édességet, és a boltban igazi kínszenvedés megállni, hogy ne tegyek be a kosárba valami édeset (sütit, vagy csokit, vagy cukros üdítőt), ugyanakkor tagadhatatlanul jobban vagyok... Nem fáj már a fejem, sokkal jobban tudok koncentrálni, jelentős mértékben csökkentette a depressziós hangulataimat.. Egyszóval sokkal jobban vagyok, mióta radikális mértékben megvontam magamtól az ilyeneket...
2014. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!