Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől sikerült nektek hízni?...

Mitől sikerült nektek hízni? Sajna 46vagyok min.2 éve és nem tudok hízni pedig mindent eszek összevissza!

Figyelt kérdés
Az anyagcserém sem gyors.

2014. febr. 2. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A kortól. Kb. 40.45 éves koromig 174 cm-hez voltam 57-58 kg, terhességek után is,pedig mindig rengeteget ettem. Aztán olyan 40-42 éves koromban egyszer csak felszaladt 8-10 kg,pedig ugyanúgy éltem,ette,mint előtte. Van aki ilyen alkat és ezt "megerőszakolni" nem lehet. Ha teljesen egészséges vagy fogadd el!
2014. febr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sowilo ***** válasza:

Ugyanez volt a problémám. És tudod mi volt az oka? Én is elhittem, hogy a kaja mennyiségétől függ a hízás. Pedig ez hülyeség. Nem sokat kell enni, meg nem összevissza, hanem egészségesen, és a testzsírszázalék normalizálódik.


Az ember tápláléka a hús és a zöldség, gyümölcs. Minimalizálj mindenféle gabona, illetve tej alapú kaját, sőt, a legjobb ha teljesen elhagyod ezeket. Legyen meg minden nap a megfelelő fehérje, illetve zsírbevitel, és hamarosan szebb tested lesz. Ha sportról van szó, inkább valami erősportfélét válassz. Mondjuk súlyzós edzés, vagy calisthenic.


Nagyon káros hülyeség azt terjeszteni, hogy van aki alapból kövér/sovány, és nem tud rajta változtatni. Ez egyszerűen hazugság, a lusta emberek találták ki, akiknek nem volt elég akaraterejük, vagy nőimagazinos módszereket használtak, és csodálkoztak, hogy nem lett eredmény. Az ember alapvetően szálkás testalkatú, a különbség abban rejlik, hogy kinek a szervezete tolerálja jobban a szemetet.

2014. febr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor az enyém nem tolerálja a "szemetet" mihh?:D :D
2014. febr. 2. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Lehet,hogy igaza van a kettesnek,de akkor az én szervezetem egy kor fölött már képes tolerálni?!
2014. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sowilo ***** válasza:

Ha sovány vagy, akkor pont, hogy "túlságosan is tolerálja" :D


Igen, a genetika már csak ilyen, bizonyos korban az embereknek változhat a szervezetük. A serdülő kor is ilyen. De anno nagymamám is ötven fölött kezdett hízni, pedig ugyanúgy élt, mint előtte.


De a tanulság ugyanaz: fő az egészség.

2014. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!