Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket szoktak az emberek...

Miket szoktak az emberek vacsorázni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, soha sem volt szokásunk vacsorázni, nagyon ritkán fordult elő akkor is pizzát és melegszendvicseket ettünk. általában vacsora tájt csak a nassolás volt, egy zacskó popcorn chips a tv előtt stb. Viszont azt utobbi idoben elkezdt fogyokurazni ami nem tul jol vegzodott, es ossze kell allitanom magamnak egy etrendet, amiben ugye a vacsora is reszt vesz. Mi az a vacsora amit egy 16 eves lany eszik? Es nem hizik tole? Milyen kaloria keretek kozott mozog ez? Konkret otletek isnjohetnek:)

2013. dec. 8. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mostanában mandarint eszek (jó sokat :$), nyáron dinnyét szoktam.

Vagy az alternatíva az alma, az bármikor lehet.


Magyarul gyümölcsöt.

2013. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogyókúra szempontjából a gyümölcs nem a megfelelő vacsora...egyél fehérjét,zöldséggel,salátával,pl tojás,uborkával..most cs egy példát mondtam.
2013. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is fogyózom, a gyümölcs semmit sem ártott...

(Első voltam)

2013. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam,h árt,de hatékonyabb,ha gyümölcsöt pl uzsonnára eszünk.
2013. dec. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

Hallgas #2-re!

Ha a vacsorádban a CH-t csak zöldség adja, menjen hozzá egy kis olaj is (alternatívaként sajt vagy olajos magvak).

2013. dec. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne fogyokúrás vacsikat írjatok kérlek, hanem olyanokat amiket normalis helyzetben esznek ah emberek
2013. dec. 9. 08:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Normális helyzetben az embereknek ilyeneket kellene enni,ez a helyes táplálkozás.

"Es nem hizik tole?"

Ha ez a célod,akk ilyeneket kell enned.

Manapság az emberek pizzát,hamburgert esznek (tisztelet a kivételnek),ami egyáltalán nem egészséges,úgy érzem ezt akartad hallani,m a zöldség és a gyümölcs nem tetszett.

2013. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Melegszendvics, szendvicsek-pl májkrémes kenyér paprikával, sonkás-sajtos kenyér uborkával

tükörtojás kenyérrel, rántotta kenyérrel

ebéd maradok

gyors vacsik pl bolognai, rakott krumpli, paprikás krumpli, sült hús, lecsó, lecsós máj rizzsel, krumpli püré frissen sülttel, rizses hús, tarhonyás hús, tejbegríz, tejberizs, palacsinta, főtt virsli kenyérrel, hambiger, pizza, sült hal rizzsel, főzelékek tojással-mi általában ilyeneket eszünk

2013. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!