Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy birnak az emberek ennyit...

Hogy birnak az emberek ennyit enni? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Szoval azon gondolkodtam, hogy mikor latom a tvbe az ilyen vacsoracsatat meg ezeket a hulyesegeket akkor ott van eloetel, leves, masodik meg desszert. Hol birnek annyit megenni? Nekem kapasbol eleg egyszerre a masodik. Most pl. Egy szelet kenyeret, majd egy kis szelet tortat ettem es tele vagyok. Az osztalytarsaim egyszerre benyomnak 3-4 szelet pizzat, EBED UTAN en meg jo ha meg birok enni egyet, ha ehes vagyok. mas ember, hogy bir annyit enni?

15L


2013. júl. 18. 12:01
 1/9 flowercica válasza:
0%
Miért zavar téged,ki mennyit bír enni?
2013. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha megnézed milyen a figurájuk, mást elsem képzelhetsz, hogy csak zabálnak. Ők ebben élik ki magukat.
2013. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem mindenki kover..
2013. júl. 18. 12:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Spektrumon Adam Richman műsorát! Magyar címe Fald fel Amerikát! (eredeti címe Man Vs. Food).

Hát a pali lazán benyom kétkilós szendvicset, meg fél kiló sültkrumplit. Ebédidőben adják, én is olyankor nézem, ha tehetem. És simán megeszek a műsor alatt 2 helyett 3 púpozott tányér paradicsomos spagettit :)

2013. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 flowercica válasza:

Ez így van!

Sokan esznek,és nem mindenki hizik meg...kedves második válaszoló!

2013. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alkat, szokás, ilketve emésztőrendszer kérdése. Pl van akinek olyan gyors az emésztése, hogy már szinte este kijön belőle, még másnak ez több nap. A szokást meg úgy értem, hogy vakakinél otthon is ez a szokás, így nőtr fel, hogy ennyit vagy annyit eszik, ehez van a gyomra szokva. Én is pl régebben többet ettem, de ma már - részben az alakom megóvása érdekében- áttértem az egy tál, általában könnyebb ételre, amitől jól is lakok. A gond a barátoméknál van, ahol emiatt sokszor már a leves bőven elég :). Viszont náluk se kövér senki.

28l

2013. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Különbözőek vagyunk. Nincs veled se baj és másokkal se.
2013. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na ennyi a baj. 15 évesen kenyeret eszel és tésztát. Aztán meg pár év múlva a kérdéseid olyanok lesznek "hogyan kell fogyni", különböző betegségek kezelésével kapcsolatos kérdések..


Miért nem lehet leölt állatokat enni torta helyett? :S

2013. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

úgy bírnak annyit enni, hogy szükségük van rá. aki nem terheli magát szellemileg vagy fizikailag annak eleve nem is kell annyi kalória. És abból amit írtál, (hogy egy kenyérrel meg sütikével jól laksz) egyértelmű hogy nem sportolsz, valószínű még izmod sincs, és nem is tanulsz napi 4-5 órát intenzíven, mert ha azt csinálnád húst ennél.


A vacsoracsatában lehet annyit esznek, de azt se minden nap, viszont ha valaki vendéget vár akkor az csinál előételt, főételt és desszertet is, sőt még valamit a pia mellé.


Nem lehet hogy csak azért írtad ki, mert láttad hogy hányan teszik fel azt a kérdést hogy miért eszik ilyen sokat, miért nem tudja abbahagyni és ők lássák a te állapotod és kommentekben téged dicsőítsenek, irigyeljenek?


Ezt tudnám elképzelni ilyen minősíthetetlen kérdést látva. Minden ember más, más az anyagcseréjük, más felépítésük, másra fordítják az energiájukat, más intenzitással végzik a dolgukat, más a hangulatuk stb.

2013. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!