Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egy nap túl sok egészségtel...

Ha egy nap túl sok egészségtelen kaját eszek (meki, kakaós csiga, hurka), és azt este ledolgozom edzéssel, akkor mekkora a valószínűsége hogy az meglátszódik?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérnék, köszi!

2013. dec. 7. 16:55
 1/9 A kérdező kommentje:
ja, és szálkásító diéta közben vagyok.
2013. dec. 7. 16:56
 2/9 anonim ***** válasza:
√25,3857672037574%
2013. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szálkásító diéta alatt nem eszünk ilyet, ha ilyet eszel nem szálkásító diétázol.

Egyébként, ha tényleg sokat ettél belőlük, akkor azt egy esti edzéssel nem kompenzálod. Inkább legközelebb figyelj oda, hogy ne egyél ilyeneket!

2013. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez vátkájnd of szálkásító diéta?
2013. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem szabadott volna, de most tartottam egy ilyen "pihenőnapot", nem bírtam már továább!! :(


Nagyon nagy baj?

2013. dec. 7. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezekkel az ipari kajákkal nem az a baj, hogy "hízlalnak", meg magas a kalóriatartalmuk, hanem hogy tönkreteszik az anyagcserédet. Azt meg semmilyen edzés nem hozza rendbe.
2013. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Célszerűbb egy héten kitűzni egy napot, amikor megengedsz magadnak pár kockát a kedvenc csokidból vagy bármiből, ami egyébként "tiltott". Így nem lesz annyira emésztő a vágy az étel után, amit nem ehetsz, mert tudod, hogy már csak pár nap és ismét érezheted az ízét. Annyi a lényege, hogy akkor se az legyen, hogy ma lehet, úh akkor jó sokat megeszek belőle, hanem mondjuk egy csíkot (nem a hosszabbikat) egy tábla csokiból.

A mai napon meg már ne emészd magad, mert már nincs értelme!

2013. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2013. dec. 7. 21:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer megesik. Sokszor nem forduljon inkabb elo.
2013. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!