Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet (nem gyorsan,...

Hogyan lehet (nem gyorsan, inkább hatásosan) fogyókúrázni?

Figyelt kérdés
Mindenféle szerek nélkül szeretnék fogyni! de egyszerűen nem tudom hogy hol és hogyan kezdjem..ebben reméltem hogy tudnátok nekem segíteni! már midndennel próbálkoztam: esti futás, konditerem, rékás CD-k :D stb...de van valami amit nem tudok elereszteni..és az a kaja! anyukám szerint ez azért van mert serdülőkorban vagyok és ilyenkor az ember nagyon sokat eszik..meg hogy a magasságomhoz jó a testsúlyom.de ez nemigaz:( szóval segítenétek?? nagyon hálás lennék!! előre is köszönöm!!! 

2013. szept. 29. 19:35
 1/1 kiskakas válasza:
3 orankent kell enni(lehetoleg normalis mennyiseget), lehetoleg naponta vagy 2 naponta 1 vagy tobb orat sportolni.csak delelott egyel edesseget.havi 1 kilo fog lemenni, ha jol csinalod.en is igy fogytam 9kg!sok sikert!remelem segitettem!!
2013. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!