Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Te sem szereted azokat az...

Te sem szereted azokat az embereket akik megszólják a másik embert, mert testesebb a többinél? Miért kellene bárkinek fogyókúrázni akkor, ha Ő jól érzi magát a bőrében?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Azért kell fogyózni, mert úgy járhatnak, mint én.

Mindig is kövér lány voltam, hát a pikkelysömört előhozta belőlem, meg a magas vérnyomást, állandó fáradtság, nyűgösség.

Amióta fogyok (16,2 kg lement rólam, még 20-25 hátra van) javul mindenem, a közérzetem is jobb, energikusabb vagyok, boldogabb, felszabadultabb!

Csak egy hazugság volt, hogy jól érzem magam a bőrömben, lusta voltam megmozdulni és nem akartam lemondani a finom édességekről, sós nassokról.


Leszólni sosem szabad senkit! De nem árt megszabadulni a súlyfeleslegtől, pláne, ha az nem 5 kg, mert nem lesz jó vége!

Én már tudom, hogy kell lefogyni és soha nem leszek kövér!


23/L

2013. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha valóban jól érzi magát nem veszi fel az ilyeneket.. vahy legalább is megtanulja kezelni. Én is dagi voltam de valamilyen szinten igazából ösztönöznek hogy legyél egészségesebb és normálisabb én nem szeretem a dagikat olyan természet ellenes meg ronda de mindenkínek szíve joga eldönteni hogy akkar kinézni
2013. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az első kőméntelőnek igazat adok én a második voltam 22 f
2013. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsésnek mondhatom magam az alkatom miatt.Imádok enni és nagyon gyakran eszembe jut,milyen lehet annak aki nem teheti az étkezést élménnyé? Napjainkra nem sok örömünk maradt (színház,olvasás,kirándulás,társasági élet) az egész napos munka elveszi mindenkinek az energiáját,idejét attól,hogy egyáltalán kedve legyen bármihez.Nagyon sajnálom azokat akiket az étkezés örömétől is megfosztanak!
2013. febr. 20. 02:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!