Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » HÍZÓkúra SOS! Hogy kezdjek hozzá?

HÍZÓkúra SOS! Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval: 14 éves lány vagyok, 165 cm, és kb. 46,5 kg. A csontjaim elég erősek, szóval azért vagyok ennyi kiló. Különköltöztünk apukámtól, aki nagy stresszforrás volt, volt olyan h egész nap alig ettem vmit, mert nem akartam lemenni a konyhába, hátha apám lecsesz vmiért, vagy hozzám szól..(sok veszekedés volt). Most, hogy nyugodt körülmények között lakunk, hízni szeretnék. Hogy kezdjek hozzá? Írnátok vmi étrend féleségeket? (mit egyek reggelire és mennyit, ebédre, stb....) Ja, és nem ilyen löttyedt akarok lenni, hanem kicsit sportosabb.. szóval mennyit eddzek és hogyan? Előre köszi a segítséget!

2013. szept. 28. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Egyél bármit ami jól esik. Ha nyugodt körülmények között élsz, akkor úgyis megjön az étvágyad, és jönnek a kilók is Rád. :)
2013. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
A lényeg, hogy változatosan egyél. Legyen benne szénhidrát, fehérje, zsír, minden. A cukrot viszont hízókúra alatt is érdemes kerülni, persze ehetsz édességet, csak ne ess abba a hibába, mint sokan, hogy úgy akarod megoldani a hízást, hogy tömöd magadba a csokit, cukrot, mert az nem vezet sehová. Egyél sok gyümölcsöt, krumplit, ezektől mértékkel fogsz hízni.
2013. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieknek, jöhetnek még válaszok! :))
2013. szept. 28. 13:14
 4/5 szandyphotographer válasza:
Én 13 éves vagyok 168 cm és 45 kg , de e mellet tökéletesen érzem magam és abszolút nem érzem magam kórosan vékonynak.A te BMI-d: 16.69 ami alul tápláltságot jelent az enyém BMI: 16.3 még jobb helyzetben vagy mint én de ha mindenképpen fogyni szeretnél akkor én most mondok valamit ami hülyén fog hangzani : Egyél annyit ami jól esik akár mikor ha chipset akkor azt ha kólát akkor igyál azt ha nem akarsz vagy nem vagy éhes ne egyél magyarul : NE Figyelj oda . De azért nézzed vizsgálgasd magadat és amikor azt látod , hogy hajlamos vagy a hízásra és fel csúszott ide oda egypár kiló akkor állj meg a gondtalan evésben és figyelj oda mit eszel és alakíts ki magadnak egy napi rutint ami nem lesz egyszerű ki kell tesztelned , hogy számodra mi a jó . nekem pl. vannak napjaim amikor halálra eszem magam és nem bírok megállni és vannak olyan napjaim amikor abszolút nem eszek semmit . Én is vastag csontozatú vagyok . remélem tudtam neked segíteni
2013. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szandyphotographer válasza:
Bocsi az előző vagyok van egy mondat , hogy "Ha mindenképpen fogyni szeretnél" azt elírtam "hízni szeretnél"
2013. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!