Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sör vagy üdítőital?

Sör vagy üdítőital?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Anyukám szokott nekem hozni citromos Gössert vagy gyümölcsös Soproni sört. Egyébként Coca Colát vagy Nesteát szeretek inni.

Melyik az egészségesebb? Szerintem a sör sokkal egészségesebb, abban nincsenek vegyszerek, és a jelentéktelen mennyiségű alkohol jobb mint a koffein a kólában, nem beszélve a többi édesítőszerről.

Egyébként 15 éves vagyok.


2013. szept. 7. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
A sörben van a legkevesebb károsanyag,minden késztermék közül. Ne mérgezd magad Nsteával,Cólával,meg hasonló szarokkal,hanem préseld ki a gyümölcs levét,adj hozzá ásványvizet és mézet citrom levével és az a gyümölcslé. Olvasd el,mi van a Nesteában. Undormány.
2013. szept. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali


A 2-3 %-os alki tartalmú italok szerintem is egészségesebbek,mint a vegyszerekkel telenyomott "üditők"

2013. szept. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik rosszabb, mint a másik (mondom ezt sör imádóként), de ha választani kell, akkor már inkább sör, de nem ízesített, hanem lehetőleg olyan, ami mindenféle ízesítés, mesterséges vacak nélkül készült.

15 évesen amúgy még bőven ráérnél az alkoholizálással, de te tudod.

2013. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!