Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lift citromos üdítőital...

Lift citromos üdítőital nagyon káros?

Figyelt kérdés
Kalóriatartalma szinte semmi viszont szénsavas...csak ilyen melegben lehűtve nagyon jó és nem akarom azért tönkretenni pl.fogaimat.
2011. jún. 13. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
akkor vizet igyál sztem
2011. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Gyomorsavat csinál. E412 van benne, ami köztudott: rákkeltő anyag.
2011. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig jobb, mintha kólát inna, de szerintem is nagyon frissítő hatású :D És ha mindenen elolvasnánk,h mi van benne, akkor meg kellene tanulni fotoszintetizálnunk, mert lassan mindenben van káros anyag, esetleg nem azt írják ki,h E123, hanem a nevét, és ettől nem vagyunk okosabbak. Visszatérve, nem a legegészségesebb, de nem is lehet csak vizen élni szerintem.
2011. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem általában sok a gyomorsavam, és quamatelt szoktam rá szedni, de Lift üdítő után még nem volt gyomorégésem. Szal annyira nem csinálhat sok savat, ha engem nem bolygat fel. (gyógyszert nm rendszeresen szedem csak ha égek)
2011. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Hát csak ásványvizen nem lehet élni, a 100 % hey-hot és társait meg nem szeretem...elhiheted hogy az sem 100%:)
2011. jún. 13. 23:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Az az egyik,h nem 100%, másik,h az sem egészséges,h ha csak azt iszol.
2011. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez is nézőpont kérdése.Mert a vizet szeretem a legjobban, pedig én sem vok ám ősember. Attól meg ha a héten egyszer iszok üdítőt , nem leszek rákos még ha rákkeltő anyag is van benne. 22/F
2011. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A Média szerint a vízben sok az Arzén!


[link]

2011. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha már itt járunk,h mi miért egészségtelen, akkor már a levegő is az, mert ha a hétköznapi dolgoktól el is tekintünk mint pl a szmog, most a poén kedvéért még radioaktív is Japán miatt. Szóval kérdem én, akkor ne is éljek, mert egészségtelen? Nem hiszem,h a lift miatt fogok rákban meghalni...
2011. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Káros itt már minden. Épp ezért ne foglalkozz vele kérdező, hogy mi káros.


Egyél-igyál mindent. Ha már jön a hamburgeradó.

2011. jún. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!