Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől fogyok ilyen drasztikusan?

Mitől fogyok ilyen drasztikusan?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan, és sokat fogytam az utobbi időben! kb. 4 hónap alatt 10kg-ot fogytam. jelenleg 165cm és 50kg vagyok. szerintem az étkezés a probléma bár nem biztos. NAGYON keveset eszek mostanába. van hogy napi 1x-2x akkor is keveset. voltam már vérvételen is, ott minden rendben volt. gondoltam már rá hogy veszek tömegnövelőt. vagy nem tudom. mert már rossz azt hallani hogy "milyen sovány lettél" mikor régebben elég nagy darab voltam (nem hájas)... mit tegyek?? 16/F

2013. aug. 28. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz fokozatosan mindig egy kicsivel többet enni? Vannak gyógynövények, amelyek étvágyfokozó hatással bírnak, nézz utána, tea formájában egész finomak, és tényleg hatnak. Talán sportolhatnál, vagy többet mozoghatnál is, a lényeg, hogy friss levegőn, hogy megéhezz, de gondolom ezzel próbálkoztál már.
2013. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt kell kideríteni mi okozza az étvágytalanságot. Pont ebben az életkoban nagyon gyanús ez. Más kamasz fiúk sokszor több kalóriát vesznek magukhoz, mint az apjuk. Egy jó vérkép, még nem jelenet semmit.


Alattomos fertőzés, bélférgesség stb., ami most hirtelen eszembe jut. Esetleg hormonproblémák.

2013. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!