Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Edzés előtt, alatt és után...

Edzés előtt, alatt és után mit szabad/nem szabad vagy éppen kell enni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el edzeni konditeremben. Hétfő-Szerda-Pénteken szoktam járni. Eddig egy alkalommal voltam. Az edzés megy rendesen, csak azt nem tudom mit szabad és mit nem szabad enni, illetve kell.

2013. aug. 27. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még kamasz vagy, semmi különlegeset nem kell csinálni.
2013. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés, mi a célod az edzéssel, a kaját ennek függvényében kell beállítani.
2013. aug. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sport témakör! ott írunk majd
2013. aug. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Edzés előtt 35 percel kell enni egy kevés paprikát, finoman sóval meghintve..kb várj 10 percet és utána egyél egy kockacukrot, jót tesz a glüközrendszernek, majd pedig edzés előtt közvetlen 5 percel egyél egy kenyeret, edzés után pedig vizet


garantáltan kigyúrt leszel!

2013. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TwiceAsNice válasza:
Edzés előtt lassan felszívódó szénhidrát menjen, utána pedig gyors. Így a szervezet nem a meglévő izomzathoz fog nyúlni, hanem a zsírhoz.
2013. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát ha én edzés előtt 1 órával bármit eszek, nem olyan nagy a teljesítményem és émelygek.


Tapasztald ki.

2013. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!