Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nutella - mi van benne amitől...

Nutella - mi van benne amitől laposabb lesz a puffadt has?

Figyelt kérdés

Nincs súlyproblémám, nem erre vagyok kíváncsi:

Annyi a dolog, hogy nagyon puffadt hasam van (szó szerint kerek), jellemző a családban. Valószínűleg a hasi izmok nyúlékonyak.

Viszont mikor néha (nem sűrűn, mert emiatt mediterrán diétán vagyok: minimalizáljam a kerekséget) elcsábulok egy 350gos Nutellára (kisebbet már nem árulnak sajnos), napokig lapos lesz a hasam.

És nem si azért, mert utána napokig 2x annyit kocog/felülésezik az ember, hanem már órák múltán.


Mi van benne ami izmokra/bélrendszerre/akármire így hat?

Vagy valami közvetett hatás (sokat iszol utána... stb?)


Ötletek?



(nem kérek idióta kommenteket arra, hogy "azt hiszed fogyaszt??" mert nem hiszem, olvassátok el, amit írtam).



2013. aug. 13. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincs benne semmi ilyen, A puffadást szinte mindig vagy candida okozza vagy étel intolerancia vagy ételallergia. Pl laktóz érzékenység, glutén érzékenység.
2013. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő. Kérlek olvasd el, amit írtam.

Nincs ilyen betegségem.


Amúgy megmagyaráznád, hogy az, amit te most ide írtál, mennyiben árulja el, hogy MITŐL laposodik el ennek hatására?


Emberek én nem okoskodást akarok hallani, hanem egy jó vagy tippelő választ T.T

2013. aug. 13. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ha több édességet eszek, többet k@kilok. Lehet, hogy te is, és kevesebb széklet van a beledben, azért laposabb. Na meg mivel édes, eleve többet iszol, megint csak jobban pucolódsz.
2013. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meglehet.. megmozgatja az emésztést talán :D Köszi!


Fura mindenesetre, de vicces. :D

2013. aug. 13. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!