Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez mitől lehet?...

Szerintetek ez mitől lehet? Megnőtt étvágy, puffadt has?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1-2 hétben hatalmas étvágyam van. Akár mindent meg tudnék enni ami a közelemben van, híztam is 3 kg-ot. Folyton fel vagyok puffadva, és olyan mintha szellentenem kellene. Néha nagyon begörcsöl pár másodperc erejéig, de ennyi. Nagyon hangulatingadozós vagyok, és érzékeny a szagokra, és fáj a hátam néha.Terhes nem igazán lehetek, mert az utolsó menstruációm Dec. 29.én jött meg, január 3ig tartott.
2012. jan. 18. 13:31
 1/7 tetris ***** válasza:
Márpedig ezek is a koraterhesség tünetei közé tartoznak. Esetleg valami vitaminhiányod lehet, azért vagy kívánós.
2012. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Én azért vennék egy tesztet,és megcsinálnám! Nem vesztessz vele semmit! Reggeli első vizeletből csináld,és írd meg az eredményt!
2012. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
é most töltöm a 15.hetet és ugyanazek a tüneteim és eddig is ezek voltak, nekem a terhességtől.
2012. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg most 26-án kell megjönnie,ugye? 28 naposak a ciklusaid? Előfordult,hogy nem védekeztetek?
2012. jan. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

előfordulhat, nem védekeztünk, augusztus 6-án már volt egy missed ab-om, és most újra gyereket szeretnék.

A ciklusom 29 napos. Csináltam már egy tesztet, tegnap előtt, igaz dél körüli vizeletből, de negazív lett. A következőt majd ha elmarad a menszesz, akkor csinálom, és remélem hogy igy lesz:) Drukkoljatok nekem!:)

2012. jan. 21. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
SZia! Hát az a teszt még nagyon korai volt,még akkor sem mutatná ki,ha terhes lennél! :) Persze ilyenkor nehéz várni! :) De szerintem tényleg várj vele,mert ha 13-án volt peteérésed,akkor még korai a teszt! Bár lehetnek spontán peteérések is,de ez elég ritka!
2012. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen.... egy üveg nutella!!!!


HA ennyire akarja, akkor add meg neki a plusz kalóriákat egyszer... élvezze ki. Aztán mozogj kicsit többet egy hétig, két hétig, hogy hozzászokjon, hogy fel kell használnia.

Persze igyál rengeteg vizet a nutellára :)

Hidd el, hat.

2013. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!