Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Colonoscopia-t (béltükrözést)...

Colonoscopia-t (béltükrözést) fognak nekem csinálni csütörtökön, és eléggé félek a vizsgálattól. Ki fogom bírni?

Figyelt kérdés
Az előkészületekkel már tisztában vagyok, csak az a gondom azzal (is), hogy van 1-2 nem ajánlott étel, ami a menüben szerepel holnap (pl. rizs), de muszáj megennem, mert nincs más, előfizető vagyok...

2013. aug. 5. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pedig ne edd, mert ha nem tisztulnak ki rendesen a beleid akkor nem tudják rendesen megcsinálni és akkor mehetsz újra... Ha ennyire félsz akkor miért nem mentél olyan helyre ahol altatásban csinálják? Ingyenesen is van. Nekem is ingyen csinálták és altatásban.
2013. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"Pedig ne edd, mert ha nem tisztulnak ki rendesen a beleid akkor nem tudják rendesen megcsinálni és akkor mehetsz újra..."

Azt írják csak, hogy "nem ajánlott", nem pedig azt, hogy "nem szabad", végülis ez csak kevés rizs, a többi kajával nincs gond, talán ez még belefér... Szerdán úgyis beveszek 20 csomag Moxalole-t, attól ki kell jönnie mindennek...


"Ha ennyire félsz akkor miért nem mentél olyan helyre ahol altatásban csinálják? Ingyenesen is van. Nekem is ingyen csinálták és altatásban."

Ezt nem tudtam... De az altatástól még jobban félek, mint a vizsgálattól... :)

2013. aug. 5. 18:36
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarlak megijeszteni, de eléggé fájdalmas. Azt mondják az orvosok, hogy van aki kiabál is közben.
2013. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ne viccelj, tényleg? :o
2013. aug. 5. 18:46
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen. :/
2013. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Először nekem is altatás nélkül lett volna, de nem mertem elmenni. Inkább kerestem egy másik kórházat ahol megcsinálták altatásban.
2013. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy neked miért kell menned?
2013. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2013. aug. 6. 18:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm is csak hashajtóval tud kakilni, de nem találtak nála semmit. Őt nem altatták és mondta, hogy a vizsgálat közben majd kell forgolódni. Neki is eléggé fájt.
2013. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én kedden voltam. Semmit nem mondott az orvos, mikortól ne egyek, mikor igyam meg a Picoprepet, stb... Én már vasárnap reggel óta nem ettem, illetve egy kis leveslevét grízgaluskával... Azt sem tudtam, hogy csinálják. Dormicumot kaptam, altatásban volt. Nem kell tőle félni, egyszerűen kaptam egy injekciót, aztán már ki is voltam ütve :) Nekem az előző 2 nap sokkal rosszabb volt, mint maga a tükrözés. Igazából semmi nem rémlik, csak az, mikor a fehérneműmet húzták rám. Nyugi, kitartás!
2013. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!