Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulimiás vagyok, még sose vol...

Bulimiás vagyok, még sose vol tilyen, de ma véreset hánytam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
na vajon mitől... Kb olyan bugyuta vagy te is minta neved...
2013. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem fáj, kicsit se, és csak pár hete csinálom, mert nem bírtam a koplalást...nemis igazi bulimia....inkább anorexia, csak amikor eszem egy olyan 300 kcal-t azt kihányom.Most fagyit ettem.
2013. júl. 21. 19:31
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy olyan bugyuta vagyok. Ez betegség. A nevem pedig nem én találtam ki, a szüleim adták, és mindenki így hív.
2013. júl. 21. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Fordulj szakemberhez a problémáddal!

2013. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De nemhiszem, hogy ez az, mert épp, hogy vérzett.
2013. júl. 21. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyakori hányás miatt berepedések jöhetnek létre a nyelőcső nyálkahártyáján, elpattanhatott egy ér, lehet vérző gyomor- nyombélfekély, stb.

Ha anorexiás vagy, ha nem (mert hogy attól, hogy ilyen kegyetlen diétát tartasz, még nem minősülsz pszichiátriai betegnek), érdemes lenne a háziorvossal megbeszélni a problémáidat, mert ez az egészségedre fog menni.

2013. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igyál egy kis kamilla teát

Az lehet picit megnyugtatja a gyomrod

2013. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

En is anorexias vagyok/voltam!


Szerintem surgosen menj orvoshoz, ha nem akarsz korhazba kerulni, mint en! Hidd el ez egy nagyon csunya betegseg es nem eri meg kockaztatni! Felfogtad, hogy bele is halhatsz!!! Ha meg mar vert hanysz, hat eleg sulyos lehet!


Megegyszer mondom, hogy kerd ki egy szakember segitseged, mert ez nagyon veszelyes!!! Es gondolom, hogy nem akarsz meghalni! Tehat mindenkeppen orvos!


En sem gondoltam, hogy ilyen veszelyes dolog ez, csak akkor jottem ra, hogy meg is halhattam volna, ha nem kerulok korhazba 37 kg-al es ki voltam nagyon szaradva es tobb mint egy hetet infuzion eltem.


En nem rosszat akarok neked, csak azt, hogy ne menj at azon amin en is atmentem.


Hidd el igy nem, hogy le fodj, hanem ha le is fogysz tonkre teszed magad. Es jobb ha onszantatbol eszel, mert ha korhazba kerulsz nem engednek addig haza mig nem lesz a sulyod megfelelo. Csak szenvedni fogysz!


HAGYD ABBA MIG NEM LESZ TUL KESO!!!


Eggyutterzek veled, es drukkolok, hogy jojj helyre mint en.:)


Udv!:)

2013. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Néha nem tudom, hogy meg akarok e halni.....kétszer majdnem öngyilkos lettem, anorexia nervosa t diagnosztizáltak nálam. Tudom, hogy ez önzően, bután és tipikusan hangzik, de ha abba halnék bele, hogy vékony szeretnék lenni, az elég jó vége lenne az életemnek. Nem segítenek a pszichológusok, nem tudom abbahagyni. Ez úgy hangzik, mint egy akaratgyenge nyivákolása, de legyőztem az ösztöneimet, nem vagyok annyira akaratgyenge....csak irtózatosan megszállott....néha felvillan a gondolkodásom régebbről, és olyankor nagyon betegesnek hat amit csinálok....de aztán újra normálisnak érzem.
2013. júl. 21. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Szegényke a bulimia nem játék. Én anorexiás voltam. Menj orvoshoz de ténylag!
2013. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!