Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés után gyakran megy a...

Evés után gyakran megy a hasam, miért van ez?

Figyelt kérdés
Ha eszem valamit általában egy fél ora mulva vagy rogton megy a hasam.Refluxom van lehetseges h attol?es mielott kiderult h refluxom van elotte lefogytom 2 kilot de azt mar visszaszedtem,nagyon nehezen tudok meghizni most 52-53 kila vagyok 18 eves.de a reflux mellet verszegeny is vagyok es psoriasam is van :(
2008. jún. 25. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos van egy betegség csoport ami okozhat ilyet. Úgy hívják Irritábilis bél szindróma röviditve IBS. Vagy lehet Chron betegség ami az egész bél rendszert érinti,illietve van a vastag bélgyulladás. A hasmenés, vérszegénység és a többi tüneted ilyen betegségre utal. Mindenképpen kivizsgálást kell kérni. 1 menj el a háziorvoshoz mond el a panaszaid és kérj beutalót gasztroenterológiára. Ha meg van az eredmény a diagnózis lehet tovább menni. Sajnos ezek olyan betegségek amivel együtt kell élni. Ezért lenne fontos tudni mi van veled.

2008. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez lehet telljesen természetes reakció is mert a szervezet az "új tápanyagoknak helyet adhat" nálam legalábbis ez a helyzet:)
2008. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!