Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok, es...

25 hetes terhes vagyok, es gyakran faj a hasam. Mert lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hol fáj? És milyen érzés?
2011. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lent faj es allandoan pisilnem is kell, olyan erzesem van hogy megszülök
2011. jún. 18. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én 22 hetes vok, és egy hete nekem is fájt pár napig, amikor felálltam, nem bírtam kiegyenesedni, mert úgy éreztem, hogy szétszakad a hasam...és nehéz volt mint a beton, a bőröm is húzódott. Ha pihentem, feküdtem, akkor jobb lett...úgyh azt tettem, és olvasgattam a neten, azt találtam, h az ami nekem van normális ilyen korú terhesség körül, mert most gyorsabban nő a méh, és ez fájdalmasabb, illetve a bőr is húzódik, persze ezt nem mindenki érzi...De azt nem tudom, h neked ez milyen típusú fájdalom, ha ilyen akkor lehet normális is, és pihenéssel elmúlik pár nap alatt...de ha másféle, akkor kérdezd meg a dokid, ő azért többet tud segíteni :) A pisilés nálam nem újdonság, az elején állítólag a hormonok miatt jártam egyfolytában, most pedig valószínűleg nyomja a babus a hólyagom :( Van, h éjjel 3x is felkelek, olyankor nagyon ideges vagyok :D Nappal megszoktam, és már nem számolom...:) De ha egy mód van rá, akkor inkább a dokit kérdezd, mert ha nem múlik, az sztem nem jó...Üdv
2011. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!