Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lesz valami szövődménye...

Lesz valami szövődménye annak, ha 1 napig nem eszek semmit, csak vizet iszok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt csak egy napig csinálod, akkor semmi bajod nem lesz. Legfeljebb baromi éhes leszel.
2013. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmi
2013. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm...

és ha nagyon kíváncsi vagyok, meddig nem árt elmenni?

2013. júl. 16. 20:35
 4/9 anonim válasza:
elfogsz ájulni... osztálytársam nem hozott magával anno kaját a suliba, és gyakorlaton össze esett.
2013. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leeshet a vércukrod és rosszul lehetsz. Ha fogyózni akarsz elmondom ez nem jó módszer, mert utána csak többet szedsz vissza.
2013. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

dehogy akarok fogyózni, eszem ágában sincs :)

Csak nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet ez az állapot... hát gondolom nem kellemes. Viszont nem akarom hogy perfarálódjon a gyomrom, vagy maradandó kárt tegyen bennem.

Akkor holnap nekikezdek, még tudtommal sosem ájultam el, valamikor el kell kezdeni. Ez fog egyszer a sírba vinni :((

2013. júl. 16. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Régen volt, hogy embereknek 1-2 napig nem volt kajájuk, nem ettek, mégis túlélték. Sok vallás alkalmaz böjtöt azt is túl szokták élni az emberek. Egy naptól az ég világon semmi bajod nem lesz, annyi, hogy ne ma akarj maratont futni. :D
2013. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ember jól alkalmazkodott időszakos böjthöz, nem idegen a tested számára. Nem lesz szövődménye.
2013. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma nem terveztem maratont futni :)

Egyébként tényleg semmi bajom, holnapig tartom a böjtöt, meglátjuk mi lesz...

Az a probléma, hogy reggel már automatikusan nyúltam a kajához, de ez így nem jó. Már nem is azért eszik az ember, mert éhes, hanem megszokásból, így az ízeket sem lehet érezni.

2013. júl. 17. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!