Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az milyen betegség lehet,...

Az milyen betegség lehet, hogy folyton rágnék/ennék vmit? És mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
azt hiszem ezt hivják ugy hogy kényszer evés.Szerintem annyit tehetsz ellene hogy lekötöd a figyelmedet vagy rágózz!
2009. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha esetleg nagymértékben folyik ez a dolog, érdemes első körben a háziorvosoddal beszélni, esetleg egy pszichiáterrel (mert ez visszavezethető akár valamilyen lelki tényezőre is).
2009. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem azzal van a probléma, hogy semmi dogom nincs. Mindig azt csinálok, amit akarok... szerencsére még nincs rajtam felesleg, mert edzek, de meg is őrülnék, ha feljönne emiatt pár kg!!! Vhogy le kellene szokni erről.

2009. okt. 14. 19:07
 4/7 anonim válasza:

pszichikai a dolog. pótcselekvés. Szorongásos tünet.

körömrágás, cigi van?

2009. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Dehogyis!

Műkörmöm van már évek óta, cigizni sem cigiztem soha!

2009. okt. 20. 20:29
 6/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy betegség. Attól függ, hogy a "folyton" az utóbbi kb 1 hónapot jelenti-e, mert akkor elképzelhető, hogy a szervezeted csak "a télre készül", és gyűjti az energiát. Nekem van olyan ismerősöm, akinél minden ősszel feljön 2-3 kg, de tavasszal - minden fogyikúra nélkül - automatikusan le is megy. Azért megnyugtatásért kérdezz meg egy orvost.
2009. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rágógumi. Azért találták ki.
2010. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!