Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízhatok e ennyi kajától?

Hízhatok e ennyi kajától?

Figyelt kérdés
Na szóval sokat eszek, húst zöldséget gyümölcsöt és nem gürcölök semmit, mellette kaptam ingyen rokonomtól 2kg kevert fehérje és tömegnövelő port ami max gain plusból és 100%iso wheyből áll és kb fele fele arányban oszthatók ebből még naponta 50g-100gt iszok 1liter vízzel, véleményetek? 17éves 186centi magas fiu
2009. okt. 11. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyébként hány kiló vagy?Ettöl hizhatsz,de nem ártana emellett sportolni,hogy ne hájjá hanem izommá alakuljon át!;)
2009. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem sportolok mert műtöttek 3hetet halasztani kell, 68kiló vagyok direkt ezé akarok hizni én ugyse leszek dagadék 75kilósan se:D sőt jobban fogok kinézni mégha zsir is lesz 1 ideig
2009. okt. 11. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz, 75 kiló ilyen magassághoz kell is,jó hizást!;)
2009. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:D
2009. okt. 11. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most ne szedd be, várd ki míg mehetsz a kondiba és csak akkor kezd el szedni:)
2009. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!