Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyonnagyonnagyon sokat...

Nagyonnagyonnagyon sokat ettem! Lehet hányni ennyi kajától?

Figyelt kérdés

reggel: 1 kaukázusi kefír, 1 alma

délelőtt: 1 nescafé gold

délben: 2 óriáspöttyös túrórudi

délután 1 alma és 1 körte

este(6körül):kertészsaláta azután mozzarellafalatok és azután még egy mcfreez brownie is. (a mekiben ugyebár).


és este 10kor még megettem 1 tábla milkát...

és este 10kor


2011. febr. 16. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez neked sok kaja? Egy vödör töltöttkáposzta este. Az sok.
2011. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ÉRtelmi szinteddel probléma van sajnos:---v pszichológus
2011. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de már az is beteges, hogy valaki így számon tartja, hogy mennyit evett egy nap. Én már rohadtul nem tudom mit ettem ma, még a napok is összefolynak, van nagyobb gondom is ennél.


ha feszül a hasad és rosszul vagy, akkor igen, lehet hányni. De mivel nem egyszerre etted meg mind, biztos nem is fog egyben egy adagban kijönni. :P


Én mondjuk egy egész tábla csokitól bármelyik napszakban hánynék. De ez az én saját kényes gyomrom baja. ;)


De basszus, egész nap nem eszel semmi táplálót, még jóhogy bevágsz este 10 kor egy tábla milkát. Ez őrültség. tedd a kalóriadúsabb falatokat reggelre, és este edd a kefirt és a gyümölcsöt. Hidd el így nem kell majd lelkiismeret furdalásodnak lenni egy kis kajától. :D

És ha rendesen eszel délelőtt, akkor nem fog rádtörni estére a csokizabálhatnék. Hosszú távon sokkal kifizetődőbb, egészségesebb, és fogyókúrásabb módszer. Ez tapasztalat.


Jah, és egyél normális ételeket, mert ha egész nap csak csipegetsz, akkor a szervezeted tartalékoló üzemmódra áll és egy idő után a levegőtől is hízni fogsz.

2011. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hányni nem. De egy jó kis cukorbetegség vagy egyéb hasonló kinéz pár éven belül.
2011. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!