Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek túl kövér vagyok?

Szerintetek túl kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Régebben 152 cm-hez voltam 53 kg. Most 156-hoz vagyok 48-9, de az önbizalmam az még mindig olyan, mintha még mindig duci lennék... talán az vagyok? Látszik, hogy vékonyabb vagyok, mint voltam, de nem is tudom... Az úgy sok?

2013. jún. 14. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy kövér!
2013. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hú, hát, ránéztem az arányra, szerintem hát azthiszem, hogy ja:S Ha képet látnék jobban meg tudnám mondani. (Szoktak am mások olyat is, hogy a fejük nem látszik a képen, szal... ) Am nem néztem meg, csak gondoltam linkelek egy ilyet:

[link]

2013. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*márhogy nem írtam be a számokat egy kalkulátorba se, meg se nyitottam, arra értettem, h nem néztem meg
2013. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó, 2.és3. vagyok, bocsi:S:S Nem megbántás volt a cél:S:S Ja és am a "túl" szót nem vettem észre a kérdésben, hát túlnak nem tudom, mennyire túl. De am tényleg bocsi, ne hari:S:S Te kérdeztél véleményt, tényleg sorry:S:S:S
2013. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Basszus!! :D Most jövök rá, hogy elnéztem az adatokat!!:) A 156 centihez a 48-49 szerintem jó!!:) 2.,3.,4. voltam ismét:$:):)
2013. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Kép. Anélkül értelmetlenek a tippjeink, bármit is írunk.
2013. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A méretek alapján nem kéne ducinak lenned, de ezt valóban egy kép segítene eldönteni.

Szerintem addig, amíg valaki jól érzi magát a bőrében, felesleges változtatnia, de ahogy írtad, neked nincs önbizalmad.

Lehetséges, hogy még 1-2 kg mínusz, és sokkal jobban fogod érezni magad, de ne mások miatt változtass, egyedül magad miatt! Próbáld meg azt a súlyt belőni, amivel a legjobban érzed magad, mozogj sokat, igyál sok vizet és ne csökkentsd drasztikusan a bevitt táplálék mennyiségét.

Egyébként hány éves vagy? Lehetséges, hogy még fogsz nőni és sikerül olyan arányt elérned, amilyenre vágysz :)

2013. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok... szóval még fogok nőni pár centit.

A kép itt van. A fejemet levágtam, mert nem szeretném "világgá kürtölni"

( [link] A zárójelet töröljétek ki a linkből.

2013. jún. 15. 16:37
 9/13 anonim ***** válasza:
2.,3.,4.,5. vagyok. Szerintem tök jó alakod van!! Hogy lennél meg kövér, ez jó ez na!! Szóval ne aggódj:)
2013. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Szerintem is teljesen jó az alakod. Mivel nem vagyok pasiból, ezért nem tudom eldönteni mennyire, de azt határozottan kijelenthetem, hogy egyáltalán nem vagy kövér, messzebb nem is állhatnál tőle :)
2013. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!