Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13 éves kövér vagyok?

Mate123123 kérdése:

13 éves kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Az van hogy nem vok kövér de 64 kg vok minden nap 4 órát focizok suli után utána meg gépezek 10 11 oráig sztetek kövér vok b nöm azt mondta kockas a hasam de en nem hiszem el neki

??????


2013. máj. 21. 01:41
 1/4 anonim válasza:
Ha leírnád a magasságodat, akkor ahhoz képest megtudom mondani, hogy kövér vagy-e. De szerintem nem vagy az. :) 13 évesen kockahas + barátnő. Aranyos vagy. :)
2013. máj. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
170
2013. máj. 21. 02:20
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Menj aludni, reggel suli.:D Nem vagy kövér, OK.:D
2013. máj. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. kép, mert így nem látunk

2. 170 centisen 64 kiló, annyira nagyon szálkás te sem lehetsz.


3. Cukrot eszel? Lisztet, tejet (joghurtot) mint a kövér csajok?

Ha húst ennél zöldségekkel, AKKOR biztos hogy nem lennél kövér. Az átlagos kajákon (szendvics, cukor, tej, krumpli, rizs) jó esélyed van rá. Leszel még 20, 30 éves is a hízás pedig ha késik akkor sem múlik.. tehát normális étkezéssel megoldod az összes ilyen problémát.


Ha kockás a hasad akkor egyébként nem lehetsz kövér, de azért a 'kockás' nem pont egyértelmű kifejezés..

[link]

2013. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!