Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok ajánlani fehérje...

Tudnátok ajánlani fehérje turmixot?

Figyelt kérdés
Sikerült 63 kg-ról lefogynom 53-ra és végre elértem a kívánt súlyt és tetszik amit a tükörben látok. Most szeretnék egy kicsit alakot formálni, szálkásítani izmosítani. Minden nap 5-10 km-t futok vagy 10-15 km-t biciklizek hasra leginkább Rubint Réka DVD-ről edzek valamint felsőtestre is. De van hogy kondiban végzek súlyzós edzést. Táplálkozás oké rengeteg fehérjét is fogyasztok, de ez mellé szeretnék fehérje turmixot is csak bajban vagyok annyi féle van olvastam lassú ill. gyors felszívódásúakról is és nem tudom melyik lenne a jó számomra.. Tudnátok segíteni? 19/L

2013. jún. 8. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
csak edzés után innád a turmixot? meg ugye tudod nem olcsó mulatság a turmix?
2013. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom milyen árban vannak. És szerintem csak edzés után. Vagy jobb ha többször iszok egy nap?
2013. jún. 8. 15:19
 3/10 anonim ***** válasza:

reggel,meg edzés után kell tumix...és este pedig túrót egyél

100% whey protein professional jó minőségű legjobb :) ha keret van rá ezt vedd :)

2013. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt képviselem, hogy fölösleges.

Miért? Mert nincs igazán jó minőségű. Tényleg rengetegféle van, de egy sem tökéletes. Vagy tejből van és ezért nem jó, vagy húsból/tojásból de aromás, édesítőszeres (aszpartam) nincs olyan ami konkrétan fehérje lenne oszt csókolom.


Jobban jársz, ha húst eszel. Illetve ha megveszed a fehérjét nem igazán leszel előrébb, hátrább sem.. tehát semleges. Ha semleges akkor fölösleges.

Gyorsabb felszívódású tápanyag - jó, ez egy profinál, vagy egy komoly hobbista testépítőnél lehet számít.. de cserébe tejfehérje, fölösleges adalékanyagok.. mi is éri meg pontosan?


Én nem ajánlom. Egyszerűen nincs elég előnye egy sülthúshoz képest.

2013. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsónak üzenném,ha nem értesz hozzá nem kéne hülyeségeket irkálnod! és mellőzd a hülye válaszadást! a kérdező nem erre volt kiváncsi
2013. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez para. Merthogy értek hozzá. Ez pedig rólad árul el valamit - beszólogatós.


Vagy tejimádó vagy, vagy eladási érdeked van termékekben? Nekem mindegy amúgy.. felőlem edd/add el.

2013. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én beszólogatok mi az hogy vagy tejből azért nem jó...


tejsavó ez neked mit jelent idióta? na mindegy nem vitázom bujj el majd megkereslek

2013. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy bújnék el? Unott arccal leírom újra:

Tejivó. Miattad fognak szomjazni a kisbocik. Jézusom.. felnőtt ember tejsavóból készült kaját eszik. És büszke rá. Ma, amikor a tejfogyasztás káros hatásai nyílt titoknak számítanak és az egyik legkomolyabb téma.


Keress meg bátya, adok egy kiló karalábét meg egy kis húst, és akkor nem kell tejsavót enned.


De felőlem olyan műkaját találhatsz amit akarsz, csak arra nem én foglak meghívni.

2013. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem érted meg a tejsavó amit ultraszűréssel meg ilyen dolgokkal csinálnnak mint a scitec meg sok egyéb (márka) termékei semmi bajod nem lessz tőle...de a sima tej az nem számít fehérjének...meg mi az hogy káros hatásai te p@..mióta káros a tej? a te idióta világodban?
2013. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Azt hittem valami komoly ember ír.. egy testépítő, nem valami mocskosan beszélő kiscica(fiú).


Fogalmad sincs a tejről. Gondolom az ultraszűrés technológiáját is csak névleg ismered, hallásból. Én vizsgáztam belőle. De a lényeg nem az elválasztás technológiája, hanem maga a tej.

Igyad.. Boci.

2013. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!