Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi egy nyolcéves fiú...

Mennyi egy nyolcéves fiú gyerek szükséges kalória bevitele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

kb 1600Kcal/nap

Miért?

2009. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eléggé egészségtelenül táplálkozott eddig,és van rajta egy kis súlyfelesleg,de nem akarom drasztikus fogyókúrára fogni,ezért próbálkoznék a kalória számolgatással,és az egészségesebb táplálkozással.Most kezdtem én is ,és velem szivesen csinálná.
2009. okt. 1. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:

egy nyolcéves kisfiú NEM lehet túlsúlyos.

MOZOGNI MOZOGNI

2009. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

dietetikusként és anyaként ellenzek mindenféle fogyit gyerekeknek.

vidd el mozogni és vedd el tőle az egészségtelen kajákat. Főzz-süss egészségesen és váltsatok életmódod!

Nincs nasi, hacsak nem nyers zöldség gyümölcs az!

2009. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most tudom,hogy mostmár 9 éves,de ha nem mozozg,nincs kint a levegőn,akkor nem csak hogy túlsúlyos,hanem az agya is lassabban működik,mert kell az agynak a levegő!Miért szerinted az ovisok,és az elsős kis gyerekek (4-7 éves korig)miért futkároznak annyira?
2010. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amugy elfelejtettem írni,hogy nagyon szép dolog hogy leakartok fogyni,mert más túlsúlyos családot az ilyen nem érdekli és az a kifogás:"ERŐS CSONTOZATUAK VAGYUNK?MEG A GÉNEK ELLEN NINCS MIT TENNI" dehogynem csak akarat erő kell hozzá!Ez tudosok is bizonyítják,hogy tudnak ellenne tenni a gének ellen!Hajrá,és sok sikert!Tetszik hogy ennyire törödnek még az emberek magukkal,és nem elhaggyák magukat!:D HAJRÁ!
2010. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az elmúlt három hónapban én sikeresen fogytam,míg a fiam nem.Ő még hízott is.

Kevesebb édeséget,és tésztát,valamint kenyeret eszik,még sem jár eredménnyel.

Be valotta,hogy titokban szokott nasizni(nem én vettem a kekszet,hanem a keresztanyja).

Most újra neki indulunk.

Köszi a válaszokat.

2010. febr. 6. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!