Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Cerbona müzli ami zacskóba...

A Cerbona müzli ami zacskóba van mennyire hizlal és mennyire egészségtelen?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy ez tele van cukorral és borzasztóan sok szénhidrátot tartalmaz... Végül is ez a kisebbik gond de mennyire egészségtelen és miért az?
2013. máj. 11. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A cukor egészségtelen, és az összes többi adalékanyag, tartósítószer, stb. is, amit még tartalmaz. Inkább vegyél natúr, cukrozatlan magvakat, vagy pl. zabpelyhet, és feldobhatod aszalt vagy friss gyümölcsökkel.
2013. máj. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. és azt nem tudod hogy hol lehet ilyet olcsón beszerezni? És a gyümölcsöt aszalva vagy akár simán is beletehetem? Én tejjel szoktam enni...
2013. máj. 12. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden élelmiszerboltban kapható diákcsemege, de külön is, pl. mogyoró, mandula, kesudió,stb. Ne sósat vegyél! A zabpehely elég drága, de nagyon egészséges. Tej az jó hozzá, vagy joghurt is, és friss gyümölcsöt nyugodtan tegyél bele, pl. feldarabolva banánt, narancsot, epret, bogyós gyümölcsöket, barackot.:)
2013. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)


Esetleg arányokat hogy miből mennyit? csak így az elején kell utána majd úgy is ízlés szerint keverem csak kezdetnek kéne valami...

2013. máj. 13. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyit eszel.:) Elég lehet 1-2 evőkanál is mindenből, zabpehelyből inkább három, és tehetsz még lenmagot, szezámmagot, tökmagot is. Aszalt gyümölcsből is elég 1-2 evőkanál, de sima gyümölcsből tehetsz többet is, pl. egy egész körte vagy alma is mehet bele. Tejet is ízlés szerint.
2013. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!