Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire "egészségtelen" a...

Mennyire "egészségtelen" a szotyi?

Figyelt kérdés

Én amolyan nassolásként eszem, és feszültség oldóm is.

Mondjuk hogy 2 naponta megeszek 1 kis (60g-os) szotyit. (1-2 hónapja mert nagyon feszült vagyok mostanság)

Bár még mindig jobb mintha csokit ennék, vagy folyamatosan életre járnék. De ez egészségtelen ilyen mennyiségben?


2013. ápr. 15. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A "szotyi" kifejezetten egészséges mag főleg akkor, ha nincs megpörkölve és a rossz sóval agyonsózva. Valóságos életelixírnek tartják magas "E" vitamin tartalma miatt. Nagyon szép lesz tőle az arcbőr is.
2013. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ekkora mennyiségben kifejezetten egészséges. Kalciumot, káliumot, magnéziumot, B1 és E vitamint is tartalmaz és zsírtartalma is egészséges a telítetlen zsírsavaknak köszönhetően.
2013. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a bőrödnek nem árt, nem leszel tőle pattanásos, akkor nemhogy egészségtelen, hanem még hasznos is, persze a natur, sótlan változat.
2013. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Háát... ez pont nem a pörköletlen és sótlan, natúr fajta XD

De köszönöm a válaszokat.

Én ettől nem szoktam pattanásos lenni a csokival ellentétbe amitől nagyon is >.<

2013. ápr. 15. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél naturt, pörköld meg otthon és akkor eheted nyugodtan naponta is.
2013. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Itt szólal meg bennem a "lustaság fél egészség" szállóigém. És inkább leszokok róla minthogy szenvedjek vele. :D

Meg elkezdek hamarosan újra sportolni szóval lesz ami nyugtassa,kikapcsolja idegeim :D

2013. ápr. 15. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!