Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményeket kalória...

Mi a véleményeket kalória bázisról?

Figyelt kérdés
Az oldal szerint nekem 1133 kcal-t kell megennem,egy nap maximum,ahhoz hogy fogyjak, más oldalakon meg azt olvasom hogy az nagyon kevés, 16 éves lány vagyok, szerintetek?

2013. ápr. 30. 16:32
 1/4 anonim válasza:

Tegnap én is elkezdtem használni az oldalt. Valószínűleg kis határidőt állítottál be, vagy sokat akarsz fogyni egy hét alatt. Másrészről ha sportolsz és azt beírod a megfelelő helyre az oldalon, akkor nő a megehető kalóriamennyiség.

Nekem a 0,5 kg/hét kényelmes, napi 1500kcal alapból, ami még nő azzal, hogy bicózom, futok.

2013. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is most kezdtem kb 5 napja, de csak most tűnt föl, hogy a sportokkal növeli a napi kcal bevitel határt:) Én heti 1 kg-ot állítottam be, mert egy oldalon azt olvastam hogy az bőven egészséges és betartható, lehet akkor az sok egy kicsit. Azt hogy mikorra fogyok le azt kiszámolta magának.
2013. máj. 1. 14:06
 3/4 anonim válasza:
Én bőven alatta szoktam lenni a határomnak, tehát többet fogyok hetente elvileg, mint amit beállítottam. Kíváncsi leszek az eredményre.
2013. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy csinálom, hogy jóval alatta vagyok, és már 3 kilót fogytam is vele, remélem így is marad:)
2013. máj. 3. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!