Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akinek sikerült pár kilót...

Akinek sikerült pár kilót híznia segítene?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, két kisgyermekem van. 173 cm és 51 kg vagyok. Két éve pajzsmirigy miatt 60-ról 50-re fogytam 4 hónap alatt. A pajzsmirigy azóta rendbe van de a kilók nem jönnek vissza.

Bevált tippeket várok. Köszi!


2013. ápr. 27. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél! Csokit, mogyorót, mogyorós csokit, kekszeket, zsíros kenyeret, este, délben, reggel. Pizzát, lángost, sült krumplit, hamburgert. Mindent amit megkívánsz.


De egyébként jobb, ha sportolsz, mozogsz mellette valamit, mert jobb ha kis izom is jön fel, nem csak zsír.

2013. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ja és inni se felejts el jó cukros üdítőket. (Kóla, Fanta, Sprite, de ha ezek túl drágák, vagy nem szereted, akkor cisnálj limonádét vagy teát cukrosan)

2013. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha ilyen problémám lenne, de ha már hízni akarsz, nyilván a kalóriadúsabb ételeket kell előnyben részesíteni.

Ellentétben az előzővel, én nem ajánlom ezt az egyél zsírt cukorral módszert,nyilván nasizz,ne tagadj meg magadtól semmit, de direkt ne vágd tönkre az egészséged ilyenekkel,.Én húst ennék hússal a helyedben, ami izmot is épít, és ezek mellé amit kívánsz szénhidrátokat. Attól hogy nem hizlal annyira, nem kell megfeledkezni a zöldségről gyümölcsről sem.

2013. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló irt felejtsd el ahogy van.

Egyél napi ötször sokat - csirke, rizs, tojás, krumpli, mindenféle zöldség, zabpehely, tojás, túró, tk kenyér.. ezek mind egészségesek és tudsz tőlük hízni. DE mindenképp kéne valami mozgás, nem kell túlerőltetni magad, nem aerob fajta mozgás csak épp annyi ami segítene, hogy izmosodj és, hogy többet bírj enni. Mert azért gondolom nem hájat szeretnél elsősorban felhízni:)

2013. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Elsősorban zsírt akarok mert szó szerint csont és bör vagyok. Kiállnak a bordáim a csípőcsontom. Kb mint az alkonyatban Bella mikor a baba felőrli a testét (aki látta).

Mozogni biciklizni szoktam közlekedés céljából nap kb 40 perc.

2013. ápr. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!