Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ismertek e olyan hízókúrát,...

Ismertek e olyan hízókúrát, ami tényleg hatásos is? Esetleg van akinek már sikerült egy egy kúrát követve híznia eredményesen? Ha igen linkelnétek?

Figyelt kérdés

158cm vagyok és 46 kg, szeretnék legalább 50 lenni! Felülről nincs gond, de a fenekemet és a lábaimat szeretném vastagabbnak, nagyobbnak tudni! egy sikeres kúrát szeretnék végig csinálni ha van olyan hízni akaróknak!


köszönöm


2012. aug. 29. 14:55
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és 21/L vagyok!
2012. aug. 29. 14:56
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te azért jobb vagy nálam én 166cm és 41kg vagyok és nem tudok egyszerűen hízni én is megcéloztam az 50kg-ot és most mindent megteszek hogy sikerüljön
2012. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi de én olyasmire gondoltam ami tényleg egy kúra, egy étrend amit követhetek és hetek múlva pl eredménye lesz stb....

de azért köszi

2012. aug. 30. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom mikori ez a post, mindenesetre válaszolok hátha segít. Azok az emberek, akik lassan esznek,jól megrágják az ételt, naponta többször, vékonyak, ha viszont gyorsan esznek habzsolnak, és naponta max. 2*, ebből az egyik késő este van, az mindjárt 1000 kiló. Szóval ha hízni akarsz, örökre megteheted, csak utóbbit kell alkalmaznod.
2012. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!