Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sok hajvasalástól nagyon...

A sok hajvasalástól nagyon hullik a hajam megáll majd?

Figyelt kérdés
kb másfél évig vasaltam a hajam, de már 5 hónapja levágattam, és heti 1szer vasalom kicsit, de még mindig hullik.. és kicsit látszik is a homlokomon, mivel tudnám megállítani ? és van rá esély, hogy kicsit visszanő ami kihullott ? 20F

2013. ápr. 12. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenről,még nem is hallottam.Bőrgyógyász látta?Talán más lehet az oka.Ha a hajhagymával hullik ki,az nem nő vissza.Ne várd meg,míg teljesen leritkul.
2013. ápr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kopaszodsz. Van, aki ilyen korán kezdi. Kérdezd meg a fodrászt, mit tehetnél, de ha tényleg az van, amit írtam, akkor sokat nem...
2013. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hajvasalástól nem hullik a haj,hanem letörik. Ha "tőből hullik és ritkul,annak belső oka van. Menj el bőrgyógyászhoz!
2013. ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem csomókba hullik, csak ha belenyúlok kijön 1-2 szál, de az se mindig, meg fésülködésnél szokott kijönni egy 15 szál
2013. ápr. 13. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor van egy dolog,amit tudnod kell. Az embereknél is létezik ősz,tavaszi hajhullás,a napi 80-100 szál hullása nem kóros.Persze,ha azt látod,h ritkul a hajad inkább mutasd meg orvosnak.
2013. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy összel hullik kicsit, de nekem már 1 éve, és elől kicsit már látszik is (még szerencse, hogy hosszabb picit a hajam és takarja), és jövőhéten megyek bőrgyógyászatra megnézetni mielőtt késő lesz.
2013. ápr. 13. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:

az igazság az, hogy mindenkinek kihullik a haja a 20-as évei elején, kb. a negyede, és utána megáll,de ez mindenkinél más, amúgy meg a stressztől is hullhat, ez a 20-as évek pont a nagy stressz időszaka, meg ennyi időre már ki is ürül a szervezeted a gyermeki tartalékaiból, ennyi időre már vagy 60-szor menstruáltál, ha nem többször, ez bizony csomó vérvesztés egyenlő csomó vas vesztés, egyenlő hajhullás

szóval kezdjél el céklát enni, vas tablettát, sok zöldség, minden vitamin legyen meg, sok folyadék stb. stb. sok hús, aztán természetes hajpakolások, minőségi olívaolaj, ricinus olaj, hajvégápoló

tekintve, hogy hónapok alatt romlott el, így hónapok alatt szépül csak meg, tehát már most kezdd el

2013. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, szóval nem menstruálok.. de azért köszi
2013. máj. 12. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!