Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15F. Hogy tudnám növelni a...

15F. Hogy tudnám növelni a súlyomat?

Figyelt kérdés

Már régóta sovány vagyok,és hiába edzek heti 4x, úgy érzem,hogy nem vagyok elég izmos. Próbáltam edzéseken kívül otthon edzeni,de nem volt valami hatásos. Arra gondoltam,hogyha felszedek pár kilót diétával,porokkal,vagy tablettával stb

... Ehhez kérnék segítséget,ilyen esetben melyik a leghatékonyabb? 180cm és 55kg vagyok.


2013. ápr. 10. 20:06
 1/6 anonim válasza:
FALJÁÁ SOKAT BASSZUS :D
2013. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem tudok sokat enni,vagy ha próbálok,akkor kihányom :(
2013. máj. 22. 19:58
 3/6 anonim válasza:
miért, mikből áll egy napi kajád? ahhoz viszonyítva tudok esetleg segíteni :]
2013. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"tömegnövelő étrend"

erre keress rá, és ez alapján egyél.


Nem tudsz sokat enni? Akkor nem fogsz hízni. Páff, ez van.

Vagy van egy bélkárosodással járó lisztérzékenységed, és emiatt sz.ar a felszívásod.. és ezért nem tudsz hízni, hiába eszel-eszel tényleg sokat. Akkor gluténmentesen kell enni, és rendbejössz, megindul a hízás is idővel ahogy javul a tápanyag felszívódásod.

2013. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Reggelire általában joghurt/rántotta/ham and eggs, tízóraira 1-2 szendvics, ebéd menzakaja, 3-4-5 körül eszek valamit,ez mindig változó,valami nasi, vagy amit éppen találok hűtőben, este 7-8 körül ami van, vagy amit anya csinál :D ez lehet főzeléktől kezdve melegszendvicsen át zsíroskenyér stb. :P
2013. máj. 28. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:

És ettől miért híznál?


Fogyókúrázóknak nem ajánljuk a joghurtot és a szendvicset, mert ők eleve hízékonyak (azért akarnak fogyózni) és ilyen kajákkal eléggé nehéz lesz nekik.


De neked, 15 éves aktívan edző fiatalnak, neked kevés egy kis joghurt, egy kis ham&eggs meg menza kaja, aztán valami szendvics.


Neked tömni kellene a húst, zsírt és mellé végső soron mehet a szénhidrát, hiszen ez tényleg lehetővé teszi a hízást - izomfejlődést. Lehetőleg rizs, nem búza mivel az utóbbi elég sok káros anyagot tartalmaz. A rizs a mondhatni csak keményítőt, az sem jó de hízáshoz (izomnövelés közben) pont kapóra jön. De kell belőle, sok.

3000 kcal fölötti mennyiségben gondolkozz fehérje + zsír + szénhidrát összesen, de ha nagyon ektomorf vagy (nehezen hízó testalkat) akkor bizony több is kellhet hogy elkezdj hízni, fejlődni. 'Tömegnövelő étrend'

2013. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!