Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez tényleg jó nekem is?

Ez tényleg jó nekem is?

Figyelt kérdés

[link]

Egészségesnek aki figyelni akar?



#só #egészsgég
2013. márc. 28. 18:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nézd meg jól az összetevőket. Egyebek mellett ez van benne: 17.OO gramm Nátrium és - most kapaszkodj meg! - 20.00 KÁLIUM! Itt a gyilkos adalék!
2013. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Elírtam, a Nátrium helyett Káliumot akartam írni!
2013. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Nem nem első vagy egyfolytában te osztod itt az észt nekem amikor fogalmad sincs arról miről is beszélsz...


Megkérdeztem és ők tényleg használják és beszéltem olyan beteggel akinek ott ajánlották.

2013. ápr. 4. 18:59
 14/27 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

[link]


Azért azon elgondolkodnék a helyedben,ohgy miért is törölhették Tejfalusi cégét a cégjegyzékből!!!!

2013. ápr. 4. 19:13
 16/27 anonim ***** válasza:
Egész eddig a káliumról beszéltem. A kálium egy halálos méreg. Kálium injekcióval hajtják végre a kivégzéseket. De nem muszáj elhinned! [link]
2013. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!


Ne hidd azt, hogy csak egyetlen egy személlyel cseréled ki a véleményedet.

Valahogy úgy jött itt ki a lépés, hogy a válaszolók mindegyike 71%-ban helyesnek ítélt válaszoló..

:-))

Én az vagyok, aki azért nem ajánlom Neked a Vivega nevű ÉTELÍZESÍTŐT, (!!! mert ez az és nem konyhasó!) mert abban ízfokozó Na-glutamát van.

A többi válaszolóval ia következőkben értek egyet:

1. ha KONYHASÓT szeretnék használni, akkor a magam részéről nem tartok igényt sem a kálium-kloridra, sem a kálium-ferrocianidra, ez utóbbira mint csomósodásgátlóra.

2. Tökéletesen igaz, hogy a vegytiszta NaCl-ot nem lehet megvásárolni a gyógyszertárakban. Nem engedélyezik NEKIK, hogy árulják, bár korábban árulhatták. (Ezt a magam részéről nagyon elgondolkodtatónak tartom.)

3. Orvosi körökben valóban az a vélemény, hogy a NaCl-bevitel növeli a vérnyomást. Bár egész közeli hozzátartozóm is erre int, ilyenkor visszakérdezem, akkor a gyomorsavat - a HCl-t - mi a fészkes fenéből állítsa elő a szervezetem? A klorid-ionra a kálium-kloridból nyerje ki? Abból az anyagból, aminek adagolását igen-igen szigorúan veszik éppen maguk az orvosok?!?

4. Te azt kérdezted: ez tényleg jó nekem? Itt többen jót akarva Neked válaszoltak. Ismétlem: ilyen vagy olyan okokból, senki nem ajánlja Neked ezt a Vivegát.


Szeretettel üdvözöl az egyik 71%-os...

:-)

2013. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hol állítottam,hogy sót keresek? Azt kérdeztem használhatom-e ezt a készítményt?
2013. ápr. 6. 17:53
 19/27 anonim ***** válasza:

Megismétlem: ebben a termékben egy halálos adalékanyag van a Nátrium glutamát, amit minden okos ember igyekszik elkerülni. A termék Kálium tartalma is ijesztően magas.

[link]


Nekem nem jó, neked azonban jó lehet, mert téged senki és semmi nem győz meg. Jó étvágyat!

2013. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

[link]


??? Akkor ez m i?

2013. ápr. 6. 19:45
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!