Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez tényleg jó nekem is?

Ez tényleg jó nekem is?

Figyelt kérdés

[link]

Egészségesnek aki figyelni akar?



#só #egészsgég
2013. márc. 28. 18:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Valószínű jobb, mint a kereskedelemben kapható, káliummal dúsított sónak nevezett méreg. Nem önmagában a só, hanem a nátriummal dúsított só okozza a magas vérnyomást. Csak erről mélyen hallgatnak. Én egy kereskedő által Erdélyből importált un. Magyar Királyi sót használok évek óta.
2013. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Elolvastam a Vivega összetevőit IS. (!)


Mert első látásra sózásra alkalmas anyagnak tetszett. Csak amikor a szénhidráttartalomról tett a hirdető említést, akkor gondolkoztam el azon, hogy hogy a csudában lehet sóban szénhidrát.


Isten ments, hogy ilyet fogyasszak!

Ízfokozó van benne. Ha jól gondolom az E-számot, akkor ez nátrium-glutamát!

2013. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvastam el, az igaz. Csak az tűnt fel, hogy nincs benne kálium. Az nem, hogy miféle mocsok van benne /pld. ízfokozó, gyilkos glutamát, stb./ Ha gondolod,elküldöm az erdélyi só rendelés linkjét. A vállalkozó postázza pár napon belül. Öt kilónként szoktuk rendelni. Kéred?
2013. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Eéképesztő! "A szív-érrendszeri betegségek megelőzése érdekében a szervezetbe történő napi ajánlott nátrium bevitel 2 gramm, míg a kálium bevitel napi 3.51 gramm."


Ehhez csak annyit, hogy káliumból az 5 gramm a halálos adag! Mekkora kóklerség ez, Uram Jézusom!

2013. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem nem kérek erdélyi sót abban is van kálium
2013. márc. 28. 21:15
 6/27 anonim ***** válasza:
Ne kérj! Ebben NINCS kálium: [link]
2013. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Bocsi de minek is tukmálod nekem amid van meg a patikai sót mikor nyilvánvaló,ohgy egyiket sem akarom. valaki aki ismeri a Vivegát írna!
2013. ápr. 2. 20:25
 8/27 anonim ***** válasza:

A Vivegát nem ajánljuk....Ez elég világos.

Igazad van, nem kérdezted, hogy helyette akkor mit használj..

2013. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem értem mi alapján nem ajánlod. A Balatonfüredi Szívszanatórium ajánlása neked smafu?
2013. ápr. 4. 14:32
 10/27 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem smafu! Számtalan termék él ilyen és ehhez hasonló ajánlással, amit nem kell komolyan venni. Egyébként érdemes lenne megkérdezni a Balatonfüredi Szívkórházat.
2013. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!