Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kéne táplálkoznom,...

Hogyan kéne táplálkoznom, hogy hízzak?

Figyelt kérdés

Az évnek ebben a szakában, általában 52-53 kg szoktam lenni, nyáron 50-51. Most pedig 47 kg-ra fogytam le!! Valószínűleg amiatt, hogy decemberben lett egy kutyám, és napi 2,5 órát sétáltatom, ami időt eddig vagy a barátaimmal söröztem el, vagy a tv előtt tespedtem végig.

Így eszem most: 8-ra megyek dolgozni, úgy 10 körül eszem valamit. Ez lehet főtt étel, szendvics, vagy valami édes péksüti. 17:00 körül érek haza, ekkor eszem főtt kaját, meg valami édességet. Majd olyan este 10 körül általában szendvicset felvágottal, sajttal és megint édességet, esetleg csokis kukoricapelyhet tejjel. Ezen felül beiktattam minden napra egy tábla csokit.



2013. márc. 9. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szedjél Béres csepett, meghízol, mint egy kismalac.
2013. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ezzel sajnos nekem is bajom van és mindig mondják hogy hízzak, mire én: Azt nem olyan egyszerű. Ők meg mivel fogyóznak irigyelnek. De a béres cseppet próbáld meg hátha :D
2013. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve rosszul eszel.


Mielött elmész dolgozni kellene reggelizned

majd bent 10 órai, de akkor 2-3 fele mindenképpen kellene enned szendót vagy meleg ételt.

6 körül vacsora. ez már jobb lenne.

Olvass erröl jobban utánna, mert ha nem akarsz hájas lenni, akkor megfelelöen kell fehérje bevitelt, szénhidrát bevitelt vinned.

Biztosan a mozgás is oka a fogyásodnak, de csoki evés nem a legjobb a rendes hízáshoz.


egyébként ha gondolod adok egy 20 kilót és akkor te pont annyi leszel mint én, én meg mint te. én nö vagyok örülnék neki, habár nem 47-nek, mondjuk 57-nek.

2013. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Arra már én is gondoltam, hogy egy itthoni reggelit be kéne iktatni. Csak már így is annyira korán kelek, mert ugye még kutyát is kell sétáltatni, meg minden.... Egy reggeli még 15-20 perc lenne, de úgy néz ki kénytelen leszek.

Hol tudok ennek utána olvasni? Mert zsíros nem szeretnék lenni...

Amúgy egészségügyileg nem zavar, sőt amióta meg van a kutya sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Jókat alszom, frissen ébredek, abszolút fittnek érzem magam, nem fáradok el napközben. Csak esztétikailag gáz, tiszta csontos vagyok, már a párom is megjegyezte, hogy ez így nem túl vonzó... 17,26 a testtömegindexem, ha jól tudom 18,5-től lenne a normális. Ez pont az az 50-51 kg ami nyáron lenni szoktam.

2013. márc. 9. 13:55
 5/10 A kérdező kommentje:
A béres cseppet meg mindenképpen kipróbálom, köszönöm! :)
2013. márc. 9. 13:55
 6/10 A kérdező kommentje:

Hú, végig olvastam a kiskegydes cikket.

Ezt írja egy napra:

Reggeli: tejszínes kakaó, vajas lekváros datolyás kalács.

Tízórai: margarinos lenmagos kifli gépsonkával.

Ebéd: húsleves tojáságyon, töltött hús, sajtos burgonyagombóc, salátával, gyümölcsös bukta.

Uzsonna: tejfölös túró gyümölccsel.

Vacsora: sült csirkemáj, zöldborsófőzelékkel, szőlő.

Pótvacsora: gyümölcsjoghurt.


Hát ennyit nem lehet enni, ez rengeteg...

2013. márc. 9. 14:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Én híztam tőle. Egy barátom pedig Béres csepett adott a kutyáinak, azok is hízni kezdtek.
2013. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából ha leszoknék a dohányzásról, az volna a leghatékonyabb hízókúra. :)
2013. márc. 9. 14:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz, leszokni nem túl könnyű. Én 15 évig szívtam és csak egy betegség kapcsán tudtam letenni (igazából nem tudtam letenni, csak nem bírtam rágyújtani 1 hónapig és úgy maradtam:)). Nem könnyű letenni, ezt nagyon mélyen átérzem, sajnos.
2013. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pedig én nagyon sokszor megpróbáltam már. Próbáltam tapasszal is. Az segített, de nem volt elég. Igaz, amikor ezt próbáltam, akkor olyan helyen dolgoztam ahol mindenki folyamatosan dohányzott, ott zajlott a társadalmi élet. Most viszont egy nemdohányzó helyen vagyok, így lehet hogy érdemes lenne most megint megpróbálni. Így a hízás kérdés is nagy eséllyel megoldódna. :)
2013. márc. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!