Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Este gyümölcsöt szabad-é?

Este gyümölcsöt szabad-é?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nagyon szeretek zabálni, különösképpen este, egy film vagy sorozat alatt nassolni. Na most mivel ez tudom, hogy egészségtelen, de mégis kib*tt jó, ezért elég nehéz róla leszoknom. Nem vagyok különösebben elhízva, de azért van némi felesleg rajtam, mivel keveset mozgok. Lusta vagyok és időm sincs (mikor melyik). Na most, ha én este inkább gyümölcsöt tömök a fejembe (nem tonnaszámra, csak mondjuk 1-2 alma, mandarin ilyesmi), akkor az belefér-e az egészséges táplálkozásba? Mindez természetesen a vacsora után 1-2 órával.

2013. jan. 9. 11:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, izé 20F vagyok
2013. jan. 9. 11:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Belefér a savanyú gyümölcs, csak ne pl. banánt egyél. Az már sajna nem.
2013. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igényes a stílusod eccsém...:P Amúgy szerintem este 8 után semmit sem szabadna enni(ha mondjuk 11-kor lefekszel), de te tudod! (Y)
2013. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2013. jan. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!