Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akik koplalnak mit esznek?...

Akik koplalnak mit esznek? Amit én csinálok azt lehet nevezni koplalásnak?

Figyelt kérdés

tudom hogy veszélyes meg minden de tegnap óta kezdtem ..

tegnap ezeket ettem : - 2 pici mandarin

- 1 szelet pizza

ma pedig:-1 virsli

- tészta darabokat csipegettem


ez jó koplalás?? vagy akik koplalnak azok semmit nem esznek??

így még fogyhatok ha ennyit eszek? vagy inkább semmit ne egyek pár napig és amikor már kezdek rosszul lenni akkor picit egyek v hogyan??



2012. dec. 31. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálunk a kérdéséhez! Önnek jutalmul küldünk egy Taigetoszra szóló egyirányú buszjegyet! Kellemes időtöltést és boldog új évet kívánunk!
2012. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miklós G. ***** válasza:

A a diéta nem az étel elhagyását jelenti, hanem a megfelelő összeválogatását és kialakítását. Azzal, ha nem eszel, azzal a gyomrod nyírod ki maximum. És hozzátenném, hogy sem a tészta, sem a pizza, sem a virsli nem diétás. Akik koplalnak, azok semmit sem esznek, de ennek maximum valamilyen gastro-enteralis probléma miatt van értelme, amikor meg kell szüntetni az enterális bevitelt. De fogyni a Kalóriák normális beállítása mellett lehet. A szervezet fiziológiás működéséhez elengedhetetlen az "üzemanyag" (Glükóz) tehát azt minimum pótolni kell, és még nem beszéltem a nyomelemekről, ionokról... ez nem játék, ezért diplomáztak a dietetikusok. Keress fel egyet és összerak egy személyre szabott étrendet.


Üdv!

2012. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Drága... ezzel csak azt fogod elérni, hogy majd ha néha többet eszel, a szervezeted szépen elraktároz mindent, tehát hosszútávon hízni fogsz. Az étrended sz*r az az egy szelet pizza, a tészta és a virsli csak szénhidrátot és zsírt tartalmaz... a mandarin is csak szénhidrát, de legalább egészségesebb mint a többi...


Ahelyett hogy koplalnál -ha már mozogni nem akarsz- inkább számolgass kalóriákat(amihez hozzátartozik a fehérje, szénhidrát és zsír bevitel is)

Itt: [link]

kiszámolhatod hogy az egészséges(heti 0,5-1 kg) fogyáshoz mennyi fehérjét, szénhidrátot, zsírt kell elfogyasztanod.

Az ételek kcal+f.,szh.,zs tartalmát különböző táblázatokban megtalálod, a mennyiség leméréséhez viszont nélkülözhetetlen egy jó konyhai mérleg.


Egyébként milyen magas, és hány kiló vagy?

2012. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit tudnodd kell, hogy te nem vagy vereb! NEm derult ki semmi a soraidbol, hogy miert kellene koplalnod, viszont ez veszelyes, amit te most csinalsz,mivel minden taperteket elvonsz a szervezetedtol, igy az nem fog normalisan mukodni sem.

Miert koplalsz?

2012. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A koplalás messze nem azt jelenti, hogy nem eszel. Hanem, hogy olyan ételeket eszel, amik nem hizlalnak, és egészségesek. Azzal a gyomrodat készíted ki,,ha nem eszel, vmint tényleg hízni fogsz, ha utánna meg egyszer kétszer kicsit többet eszel ezeknél. Mert a szervezeted érzékeli, hogy ennyit nem szokott kapni, nem erre van már beállva és elraktározza, amit nem tudod olyan hirtelen felbontani, azt meg már nem fogod tudni lefogyni. Mellesleg, tök biológia az egész ha le akarnál fogyni TARTÓSAN. Mozognod kell és egészségesen táplálkozni.. enniyh az egész. Ha sok szénhidrátot eszel, akkor visszahízol, de ha keveset, akkor a következő alkalommal amikor a szervezeted megint nagy mennyiségű táplálékot kapott, akkor elraktározza. Jojo dolog, sajnos. De ha eleve nem vagy olyan kövér, pl, tiszta toka és háj mindenütt, akkor nem próbálkoznék ezzel, mert csúnyán a visszájára fordulhat a dolog. JObban meghízol majd, stb... egyél rendesen, egyszerre keveset, de naponta többször, és étkezz egészségesen.
2012. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én általában csak túrót eszek és telejs kiőrlésű cukormentes korpovit kekszet.
2013. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elkezd raktározni bla bla anyukámat tinédzser korába elkülték kórházba mert túlsulyos volt és hogy fogyott le? Egy db citromot nyalogattak naponta és vízet ittak meg tornáztak ha volt erejük és nem hízta vissza. Am te ezt azért ne csináld ott vizsgálták őket folyamatosan.
2013. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!