Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Allergiám lehet Colától?

Allergiám lehet Colától?

Figyelt kérdés

Szóval kb. egy éve minden nap Pepsit iszok (van olyan mikor mást de általában ez), és azt szeretném kérdezni, hogy lehet-e ettől allergiám? (Napi 2 litert iszok meg)

Ja és még valami.. Észrevettem ilyen "kávéfoltokat" a hátamon vállamon... Ez lehet attól van? Hallottam már olyat, hogy volt egy ember mindig colát ivott és végül allergiás lett rá...

Remélem válaszoltok :/

Előre is köszönöm a válasz! Üdv!



2012. dec. 28. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg az allergiád?

A hátadon a foltok a naptól vannak.

2012. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát eddig ezt vettem észre... Naptól? Az hogy? Nem szoktam félmeztelenül lenni...
2012. dec. 28. 23:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy allergia de a Cola nagyon káros ha te napi 2 litert iszol ebből akkor nagy eséllyel vmi komoly betegséged lesz, korházba is kerülhetsz ha így folytatod.
2012. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor csak szimpla bőrhiba. Nem a kólától van. Viszont a sok koffein, és cukor tönkreteheti a szervezeted.
2012. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem attól van.. De akkor mitől lehet? Néha beszoktam kenni valami krémmel a hátam és valamennyire elmegy, de aztán visszajön... Leállnék simán én a kólával, de majdnem ez a legolcsóbb, nincs nekem pénzem venni azokat a 300-400 ft-s dzsúzokat...
2012. dec. 28. 23:41
 6/14 anonim ***** válasza:
És nem csak a koffein illetve a cukor, még a sok E betüs vegyszer és rákkeltő anyag is van benne.
2012. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megint kamu a kérdés....
2012. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igyál vizet.Ha annyira nincs pénzed még vízre se akkor igyál csapvizet.
2012. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Öcsém, hogy mennyire szégyentelen ez a magyar nép.. Megkérdezem itt, hogy lehet-e allergiám a colától és erre ideirja hogy kamu... Szégyentelen...

Többi normálisnak köszönöm szépen a válaszát...

2012. dec. 28. 23:45
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy fogalmazom meg a mondatomat, hogy nincs kedvem kidobni annyi pénzt ilyenekre...
2012. dec. 28. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!