Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet fehérjére allergiám?

Lehet fehérjére allergiám?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja, hogy elköltöztem otthonról. Az albérletben leszoktam arról, hogy húst egyek, csak az elején vettem néhány deka párizsit. Amikor legutóbb hazajöttem október közepén, előtte nap kínaiban ettem, ahol kivételesen nagy adag csirkét kértem, rizszsel. Szombat hajnalban iszonyú mellkasi fájdalmakra ébredtem, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Szombaton nem ettem, csak kekszet a hazaúton. Vasárnap májat ettem, rákívánkoztam, mintahogy a banánra is (ez előfordul, amikor vérszegény vagyok...) Vasárnap este megint nagyon fájt a mellkasom, szorított belülről és alig bírtam elaludni, hányingerem volt. Az otthon töltött egy hétben nem sok húst ettem. Most megint itthon vagyok, tegnap májat ettem és este megint fájt. Most ebédre húst ettem, reggelire májat újfent és érzem, hogy nem vagyok rendben. Mi a baj? Lehet fehérjére allergiám vagy csak elszoktam ettől a "minőségi" ételtől és azért van?


Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 28. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ez allergia legyen. Fordulj orvoshoz.
2010. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és amikor az ember vérszegény, nem "rákívánkozik" bizonyos ételekre, hanem komolyan veszi a problémát és kezelteti magát.
2010. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál... Vérvételen is...
2010. okt. 28. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!