Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Záptojás szagú böfögés,...

Záptojás szagú böfögés, rosszullét, 0 éhségérzet mitől van?

Figyelt kérdés
Pár napja ilyen tünetem volt azóta nincs étvágyam úgy érzem mindig tele vagyok. Onnan érzem az éhséget, hogy korog a gyomrom. Nem kívánok semmit se, minden túl nehéz ételnek tűnik. A narancs, uborka még elfogadható étel ezektől nincs olyan nyomasztó túllakottsági érzetem. Mit csináljak? Nagyon nincs jó közérzetem.

2012. dec. 27. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
-reflux esetleg....
2012. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamivel nagyon elrontottad a gyomrod. Menj orvoshoz, lehet, hogy kapsz antibiotikumot is.

Egy ismerősöm kutyáinál volt ilyen állandóan, hogy záptojásszagút böfögtek. Nem friss hússal etette őket, mondhatni félig rothadófélben volt már, meg lejárt dolgokkal, kenyérrel, ami már bizonyára penészes is volt.

2012. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és azok a kutyák elég sűrűn fel voltak fúvódva a romlott kajától, azért böfögtek állandóan. Szerintem te is a felfúvódás miatt nem érzed az éhséget.
2012. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A romlott hús lehetséges. Az íze nem volt rossz, de nemigen volt már friss.

2012. dec. 27. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj orvoshoz, lehet, hogy ételmérgezésed van.

Vagy igyál kalciumot, pezsgőtablettát, az jó az ilyen enyhe mérgezéses esetekre.

2012. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!