Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhségérzet hiánya? (többi lent)

Éhségérzet hiánya? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem olyan régen kezdődött. Töltöttkáposztát ettem, tejfölösen, igazán jó volt, de másnap fájt a hasam, de úgy, mintha hasbaszúrtak volna. Szóval borzasztó érzés volt, egy sajtoskiflit alig tudtam megenni. Utána két napig csak kekszet és almát ettem, viszont nincs azóta éhségérzetem. Székletem napi rendszerességgel va, de az sem ingerre. Hozzáteszem egy nagyon stresszes időszakon vagyok túl. Életemben nem volt ilyen időszakom. Ez az éhség hiány olyan szintű, hogy gyomorkorgást sem érzek, hallani sem lehet. Szinte magamba kell erőltetni az ételt és nincs hányingerem tőle, semmi hasonló. Az orvos azt mondta hogy valószínű, hogy túlettem magam és ezért alakult ki az állapot, ne izduljak, elmúlik, de nem igazán akar elmúlni. Ha valakinek van valami ötlete mi lehet ez, azt nagyon kérem ossza meg velem! Előlre is köszönöm! Hozzáteszem, ilyet még soha, de soha nem tapasztaltam.

#gyomor #éhséghiány #evésigondok
2012. okt. 20. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem kivánod ne egyél... de inni igyál azt kell!! nem hiszem hogy kibirnád h 2 napig ne egyél semmit étel nélkül megvan az ember egy darabig de ital nélkül nemsokáig!
2012. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Iszok is, eszek is, de ha keveset, vagy alig eszek, akkor sem alakul ki az éhség. Egyszerűen nincs. Próbálok most is annyit enni, amennyit eddig, mert tegnap például a vércukrom is leesett, mert nagyon keveset ettem. Gyorsan orvosoltam a dolgot három kanál cukorral és ettem egy keveset utána, de egyszerűen nem voltam éhes, hogy legyen valami jelzés a testem felől, hogy egyél már, hülyegyerek, mert kéne már a cukor... Szóval elég problémás a dolog. A kérdező voltam.
2012. okt. 20. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ég a gyomrod?
2012. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. Mintha nem is lenne, igazság szerint...
2012. okt. 20. 13:52
 5/7 anonim válasza:
Ugyan így vagyok most. Elkaptam valami betegséget vagy 3 hete és azóta egyszerűen nem megy le semmi a torkomon...hallom ahogy korog a hasam de nem tudok enni.
2012. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem még csak nem is korog... Ez idegesít. Egyszerűen nincs semmi jele az éhségnek, még ha direkt nem is eszek jó sokáig és sokat mozgok.
2012. okt. 20. 14:03
 7/7 anonim válasza:
Èn is étvágytalan vagyok,evés után szédülök,kishiján el is ájulok.Dokik szerint minden rendben mejd a pszichiátrián kötöttem ki.Most a napokba kiujultak a tüneteim,szerintem menj el laborba nézesd meg az inzulinodat,epét,hasnyálmirigy és nem ártana valami táplálkozási szakorvoshoz is menned.Ne járj úgy mint én,alig birok felálni é 37 kilo vagyok 22évesen
2012. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!