Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok rosszul a teától?

Miért vagyok rosszul a teától?

Figyelt kérdés

Hetente többször iszom teát(csak 2 decit iszom, de fazékban készítem el, s persze több adagnyit) reggel. És előfordul, hogy émelygek, hányingerem van tőle.

Minden típusú teánál előjön előbb-utóbb.



2012. szept. 8. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a teától van? Raksz bele cukrot? Lehet, hogy csak lemegy a vércukor szinted.

Egyébként eddig eszembe sem jutott fazékban csinálni a teát, pedig nekünk akkora adag lenne elég, mert minden nap iszunk teát. Hány filtert raksz bele?

2012. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

2 tk cukorral iszom. Persze ezt a bögrémbe teszem, ami 2-3 dl.

A fazékban forralok vizet és abba teszek 1 filtert, ez kb 1l.

2012. szept. 8. 23:30
 3/8 A kérdező kommentje:

Reggel nem eszem, hanem iszom. Ha nem iszom, nem tudok enni.

Havonta 1-2 hétig megy ez a dolog, utána semmi bajom. Talán 1 éve kezdődött

2012. szept. 8. 23:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok gyomorsavat termel.

Amúgy tényleg nagy hatással van a vérnyomásra és ilyenekre a kávéhoz hasonlóan.

2012. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
90-es általában a vérnyomásom. Kávézni is szoktam, de azt csak délután. Viszont kávét csak 2x iszom egy héten.
2012. szept. 8. 23:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor emiatt van.

Nekem is alacsony a vérnyomásom és amikor még nem edzettem és nem mozogtam, mindig rosszul voltam és nem volt étvágyam.

Hosszútávon az edzés és a sport megoldja ezt a problémát.

2012. szept. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a teát, nekem sok savat termel és gyomorégést, hányingert okoz ha iszom.
2012. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is igy kezdödött a reflux lett a vége!Imádom a teát, de már nem tudok inni és előbb kéne neked is enni reggel mint teázni, bámilyen rosszul is esik akkor csak kis kekszet vagy vmi keveset, utána idd a teát!
2012. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!