Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy fogyjak le? SŰRGŐS!

Hogy fogyjak le? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 hetem van hogy lefogyjak 5-7 kg-t. Az oka most mindegy az is mindegy hogy ha majd visszajön de nagyon fontos lenne leadnom ezt a súlyt. Légyszi segítsetek!

2012. dec. 25. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet, mozogj többet. Egyébként látatlanban nehéz tanácsot adni, és könnyü okosnak lenni.
2012. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az a gázos hogy alig eszek, tudom mindenki ezt mondja/beszéli be magának de én tényleg nem eszek sokat.
2012. dec. 25. 12:00
 3/9 anonim válasza:
Csinálj zsírégető tornákat, cardiot, attól fogyni fogsz, heti 4-6-szor. Ingyen nézz neten, töltsd le. Igyál sok folyadékot-vizet!-2-3 litert/nap. Nem a kaja mennyisége számít csak, hanem hogy mit eszel mikor stb. Reggelire egyél legtöbbet, egyél napi 5ször, ezzel is gyorsítod az anyagcserédet. Hajrá, de igazából életmódváltás kellene (nemcsak 2-3 hétig csinálni ezt így, hanem erre átállni)
2012. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De azt elfelejtettem oda írni hogy nem vagyok dagi mert 168cm és 57kg vagyok szóval az nem olyan rossz. Amúgy atlétika versenyre akarok lefogyni; mert könnyebben könnyebben megy minden!
2012. dec. 25. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz, akkor tudod, hogy nem a "kaja" mennyisége, hanem a minősége a fontos.

Párolt rizs, csirkemell, pulykamell filéből készült párolt, enyhén átsütött húsok, hal, és párolt brokkoli, zöldségek. Egyáltalán ne egyél cukrot, vagy cukrot tartalmazó ételt!

Cukortartalmú italokat sem !

Kerüld a kenyeret, szemlét, tésztaféléket, krumplit köretként ne fogyassz !

Reggelire zabpehelyből készült kását egyél, ízesítheted fahéjjal, de a cukor kerülendő !

Meglátod, jó lesz !

2012. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! De abban amit leírtál van egy kis bibi mert kihagytam azt is hogy vezetáriánus vagyok szóval a husis dolgok nélkül kéne valami.
2012. dec. 25. 18:19
 7/9 anonim válasza:
3. vagyok. Kellene a sport mellé valami alapműveltséget adni a sportolóknak a kajáláshoz. Ez csak az én véleményem. Elég gáz ( nem a Te hibád), hogy versenyre készülsz és nem tudod mit kellene enned...
2012. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, aki komolyan sportol, az tudja, én is tőlük tudom, persze más-más a módszer, ezt sportja válogatja.

Van, aki ehet sokat, van, aki nem.

A kockás has, amire a fiúk vágynak, 30 %-ban az étkezés, s csak a többi a sport.

Ha nem eszel húst, az más történet. Passz...

2012. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen én is tudom hogy csirkemell + rízs az jó lenne meg ihatnék emellett proteinport is, tisztában vagyok ezekkel (a sógorom testépítő/személyi edző ès mondta hogy ez jó de normál embernek tarthatatlan, mert ez verseny diéta)nem is érdekelne hogy milyen nehéz betartani ha hatásos, de nem lehet a vegetáriánusság miatt...félre értés ne essék nem kifogásokat keresek.
2012. dec. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!