Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez valamilyen betegség? Mit...

Ez valamilyen betegség? Mit csináljak, hogy érezzek teltségérzet? Van valamilyen gyógyszer rá?

Figyelt kérdés
Nem érzek teltségérzetet. Ehetek akármennyit, nem érzek semmit, sőt, még éhesebb is leszek, minél többet eszek. Létezik valamilyen betegség vagy valami, hogy az agy nem érzékeli, hogy a gyomorba étel került, vagy valami hasonló? Ma reggelire például megettem 5 szelet rozskenyeret(250g) 5 szelet kecskesajttal(150g), egy almát, 5 db szaloncukrot, két marék mogyorót, és semmi, ugyanolyan állapotban volt a gyomrom, mint mielőtt ettem volna... Nem hiszem, hogy ez normális lenne.
2012. dec. 22. 22:35
 1/2 anonim válasza:
náha velem is van ilyen! de valamikor meg már kevés ételtől is hányingerem lesz. ez mostanában jött elő (nem nem vagyok terhes vagy ilyesmi:D) És pl ez volt ma este is, szülinapi vacsi, másfél szelet rántotthús egy kis krumplival, 2 szelet süti és nem hogy jóllakott voltam, egyenesen hányingerem volt és ki kellett mennem mert még a gyomrom is fájt. Pedig ma még csak 2.-szorra ettem.:D Szóval nemtudom mi lehet ez de szerintem sok embernek vannak étkezési zavarai.
2012. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lehet, hogy bélféreg. De csak tippelek.
2013. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!