Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúráznom kellene. Nagyon...

Hízókúráznom kellene. Nagyon vékony vagyok. Tippek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 15:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
vízbe áztatott háztartási keksz, egy hónap alatt plusz 6 kiló
2012. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vékony voltam. Ehettem amennyit akartam, nem híztam, igaz, nem is hajtottam rá nagyon.

Egyszer viszont elkezdtem sportolni, tornázni, mert elég mozgásszegény életmódot folytatok, fájt a gerincem, úgy láttam muszály valamit tennem.

Jobb lett az étvágyam, és 2-3 hónap alatt 2-3 kg-ot felszedtem észrevétlenül. És ez nem háj volt, hanem izom.

Nem tudom te milyen fizikai erőnlétben vagy, de próbáld ki, csak nyerhetsz vele.

Ui. már nem fáj a hátam.

2012. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Zsírleszívás tőlem, betöltés Hozzád. :)
2012. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tömheted magad kenyérrel, zsírral, bármivel. Egyrészt nem fog huzamosabb ideig menni, másrészt amíg megy, addig sem alakul súllyá. Esetleg puha, könnyű hájakká, azt meg ne akard. Mozogj, sokkal többet, ne heti 3X fél órát, hanem minden nap órákat. Ez meghozza az étvágyadat is. Ha éhes lettél egyél, falj, de ne cukrot meg ilyen hülyeségeket, hanem lehetőleg olyat amiben fehérje van. Tej, halak, hús. Ezzel lakasd jól magad, persze nem árt hozzá más, de azt úgy is kívánni fogod. Legalábbis nekem csak ez vált be, előtte vagy nem volt étvágyam se sokat enni, vagy hiába ettem sokat eltűnt.
2013. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!